Spintelė, 1 durų "Kolo"

KOLO2

Spintelė, 1 durų "Kolo"

KOLO2
Kaina pradedant nuo
414,00 €
Pasirinkite norimą audinio tekstūrą ir spalvą

Tiek sofų, tiek komodų „Kolo“ dizainas spindi skandinavišku stiliumi, kuris tobulai suderintas modernu ir jaunatviškumu. Neįprastas spintelės juodos spalvos pasirinkimas – būtų drąsus žingsnis!


Iš pirmo žvilgsnio – tai paprastą funkciją atliekanti spintelė. Tačiau šis nesenstančio dizaino, šiaurietiškos estetikos ir kruopštumo kupinas baldas, be abejones yra išskirtinė interjero detalė.


Rėmas ir kojos pagaminti iš beržo masyvo, stalčiams naudojama fanera ir plokštė. „Kolo“ serijos išskirtinumas – rankenėlės, kurių iš tiesų ir nėra. Durelėms atidaryti palikta ertmė – daili minimalistinė dizaino detalė. Vienų durelių spintelė kompaktiška ir minimalistinė, bet stebinančiai talpi. Jos durelės atsidaro švelnaus paspaudimo principu. Spintelės kojelės tvirtos, šiek tiek pasvirę. Laisva erdvė po spintelės korpusu yra 20 cm aukščio.


„Kolo“ vienų durų spintelė, būtų naudinga ir miegamajame. Ypač jeigu jūsų lova yra aukštesnė. Neretai naktinės spinetės yra žemos ir prie aukštesnės lovos jas naudoti yra nepatogu. Ši "Kolo" spintelė puikiai žiūrėsis ir bus naudinga svetainėje, koridoriuje. Stilius ir dizainas, spalvinis pasirikimas, nesunkiai pritaikomas įvairiuose interjeruose. Ji labai tiktų biure, darbo ar jaunuolio kambaryje. Ypač parinkus jai juodą spalvą  


Matmenys: P30 x G36 x A75 cm, (plotis, gylis, aukštis).


Galimos trys korpuso spalvos: natūrali lakuoti beržo, ir dažytos balta arba juoda, spalvos. O keletas "Kolo" serijos baldų suteiks įspūdingą vientisą stilių jūsų namų interjere.


*Baltos spintelės kaina 457 eur.

Klausti išsamesnės informacijos

Išsamesnę informaciją jums suteiks konsultantas. Isku siūlo tūkstančius spalvų, medžiagų ir modulių kombinacijų.

  • Populiariausi lietuvoje