Staliukas, marmuro paviršius, Bergen 50x50x51cm

BERGEN4

Staliukas, marmuro paviršius, Bergen 50x50x51cm

BERGEN4
Kaina pradedant nuo
488,00 €
Pasirinkite norimą audinio tekstūrą ir spalvą


Žurnalinis staliukas staliukas - kompaktiškas, praktiškas ir stilingas!


Nedidelis staliukas daugeliui atlieka svarbų vaidmenį namų interjere. Dalis mūsų, be šio baldo neįsivaizduojame savo namų poilsio zonos. Kitiems - tai "nematomos" zonos baldas, būtinas bendravimui. Pavartę namų interjero žurnalus, pamatysite, kaip ant kavos, žurnalinių staliukų kuriamos dekoratyvinės interjero kompozicijos iš prabangių vazų, žvakidžių, indų. Pamirštant praktiškumą, renkamės stilių, dizainą bei grožį..

Šis "Bergen" staliukas žemesnis, marmuriniu paviršiumi. Išskirtinis savo optimaliu dydžiu. Nedidelio stalviršio dėka, jis gali būti ir pagalbinis baldas, ir interjero dizaino elementas, puošmena. Jis puikiai tiks ir greta lovos miegamajame, šalia krėslo svetainėje. O pastatytas prieškambaryje - sukurs puikų pirmą įspūdi pas jus užsukusiems svečiams. Ir be abejo, vis dar tinkamas dydis kavai ar arbatai išgerti. Marmurinis stalviršis itin prabangus, būdingas moderniam stiliui. Kiekvienos plokštės raštas unikalus - gamtos sukurtas. Pasirinkti galite iš trijų marmuro spalvų: baltos, juodos ir žalios. Rėmas tvirto, modernaus dizaino: tarsi tuščiaviduris kubas, pagamintas iš juodai dažyto metalo. Rinktis galima ir nedažytą, metalo spalvos rėmą.

Matmenys: P50 x G50 x A51cm, (plotis, gylis, aukštis).
Pasirinkti galite ne tik stalviršio ar rėmo spalvą, bet ir staliuko aukštį: mėgstantiems itin žemus baldus siūlome 43cm aukščio variantą. Šį "Bergen" staliuką galite statyti visur, o gražūs nuotraukų rėmeliai, gėlė ar vaza papuoš jį dar labiau!

Klausti išsamesnės informacijos

Išsamesnę informaciją jums suteiks konsultantas. Isku siūlo tūkstančius spalvų, medžiagų ir modulių kombinacijų.

  • Populiariausi lietuvoje