Konsolė, ąžuolo paviršius, Bergen 115x35x80cm

BERGEN7

Konsolė, ąžuolo paviršius, Bergen 115x35x80cm

BERGEN7
Kaina pradedant nuo
471,00 €
Pasirinkite norimą audinio tekstūrą ir spalvą

Konsolė - romantiškas interjero akcentas!

Pagalbinis baldas namuose, o suteikia tiek žavesio ir gerų emocijų.. Pavartę namų interjero žurnalus, pamatysite, kaip ant konsolių kuriamos dekoratyvinės interjero kompozicijos iš prabangių vazų, žvakidžių, indų, taigi pamirštant praktiškumą - renkamės stilių, dizainą bei grožį..
Isku pristato Švedų gamintojo "Bergen" serijos konsoles. Tai modernūs marmuro ir natūralaus ąžuolo stalviršių pagalbiniai staliukai, kurie be mat suteiks jūsų namų interjerui išskirtinį stilių bei vaizdą.

Ąžuolinio, "Rustic" stalviršio konsolė labiau primena skandinavišką stilių. Tai moderni klasika, kurią pasirinkę visada būsite madingi. "Bergen" konsolės rėmas tvirto, modernaus dizaino: tarsi tuščiaviduris stačiakambis, pagamintas iš juodai dažyto metalo. Rinktis galima ir nedažytą, metalo spalvos rėmą. Tai idealus baldas užpildyti tuščią erdvę, kur netinka aukštos vitrinos ar tradiciniai staliukai. Pavyzdžiui, po laiptais ar prieškambaryje. Be abejo, ją pritaikyti galite daug kur ir erdvės ji neapsunkins. Priešingai, tai šiuolaikiškas, elegantiškas ir tendencingas baldas namų interjere.

Matmenys: P115 x G35 x A80cm, (plotis, gylis, aukštis).
Visada namuose atsiranda daiktų, kuriuos į uždarą komodą dėti nepraktiška. "Bergen" konsolė ne tik interjero puošmena, bet ir praktiškas baldas.

Klausti išsamesnės informacijos

Išsamesnę informaciją jums suteiks konsultantas. Isku siūlo tūkstančius spalvų, medžiagų ir modulių kombinacijų.

  • Populiariausi lietuvoje