Pagalbinis/rašomasis stalas "Kolo" 104x50x75cm

KOLO9

Pagalbinis/rašomasis stalas "Kolo" 104x50x75cm

KOLO9
Kaina pradedant nuo
576,00 €
Pasirinkite norimą audinio tekstūrą ir spalvą

Ieškote pagalbinio staliuko, kuris būtų daugiafunkcinis ir dailus? Suomių gamintojo „Kolo“ serijos pagalbinis stalas vertas dėmesio baldas.


„Kolo“ serija namų interjerui suteikia išskirtinumo. Nesenstančio dizaino baldai dvelkia šiaurietiška estetika ir švara. Kiekviena dizaino detalė svarbi ir būtina, užtikrina baldo kokybę ir komfortą. Šios serijos išskirtinumas – rankenėlės, kurių, iš tiesų ir nėra. Pažvelkime į šį funkcionalų „Kolo“ staliuką atidžiau.


Puikus pagalbinis stalas, kurį panaudoti galite mažiausiai dviem būdais: kaip rašomąjį stalą ar kosmetinį staliuką. „Kolo“ pagalbinio stalo dizainas pritaikytas daugeliui atveju. Jeigu jį naudosite kaip rašomąjį stalą ar net staliuką televizoriui padėti – jis tam visiškai pritaikytas, nes stalviršyje ir nugarinėje dalyje yra paliktos ertmės laidams paslėpti. Jeigu miegamajame ar didelėje drabužinėje jums reikia nedidelio kosmetinio staliuko – prašom, du stalčiukai ir paviršiaus plotas tam tikrai tinkamas. Pasitelkite fantaziją ir pritaikymo variantų atsiras dar daugiau!


Staliuko kojos ir rėmas tvirtas, pagamintas iš beržo masyvo. Galimos trys spalvos: natūrali medžio, ir dažytos baltai arba juoda spalva.


Matmenys: P104 x G50 x A75 cm, (plotis, gylis, aukštis).


Modernaus skandinaviško stiliaus staliukas, turi šiek tiek „retro“ stiliaus prieskonio – jo priduoda elegantiškai į šonus pasvirę kojos. Tokio stiliaus baldas lengvai pritaikomas daugelyje interjerų.


*Natūralaus medžio spalvos stalo kaina 580eur.


*Balto stalo kaina 634 eur.

Klausti išsamesnės informacijos

Išsamesnę informaciją jums suteiks konsultantas. Isku siūlo tūkstančius spalvų, medžiagų ir modulių kombinacijų.

  • Populiariausi lietuvoje