Suolas „Idea“ 115cm / stiklo lentyna

6428545

Suolas „Idea“ 115cm / stiklo lentyna

6428545
Kaina
259,00 €
Pasirinkite norimą audinio tekstūrą ir spalvą

Minimalistinis suolas „Idea“ su stiklo lentyna gražus ir daugiafunkcinis!

Suolas „Idea“ 115cm ilgio, modernaus minimalistinio stiliaus, puikiai tinka tiek viešose erdvėse, tiek namuose. Miegamajame tai gali būti, kaip pagalbinis suoliukas prie lovos, svetainėje – greta sofos, kaip kavos staliukas, koridoriuje – kaip pagalbinis suoliukas prisėsti ir batus užsidėti. Priklausomai nuo šeimos poreikių, stilinga stiklo lentyna gali būti panaudojama įvairiai – žurnalams, televizoriaus pulteliui, knygai, kepurėms, pirštinėms ar net žadintuvui padėti.

Stiklo spalvą galite pasirinkti ir baltos spalvos, jei ji jums gražesnė ar labiau dera prie namų interjero. „Idea“ tai šiuolaikiški, tarpusavyje derantys baldai, kiurių nesudėtingas dizainas ir paprastos baltos formos derinamos su stiklo elementais. O laikui bėgant ir keičiantis poreikiams, juos visada pritaikysite kitoje vietoje.

Matmenys: P115 x G35 x A45 cm, (plotis, gylis, aukštis).

„Isku“ rasite tokių pačių išmatavimų „Idea“ serijos suolą su paminkštinta pagalvėle, kuri šį suolą pakeis į patogų, sėdėjimui skirtą baldą. „Idea“ – tai šiuolaikiški, daugiafunkciniai sprendimai jūsų namams!

Klausti išsamesnės informacijos

Išsamesnę informaciją jums suteiks konsultantas. Isku siūlo tūkstančius spalvų, medžiagų ir modulių kombinacijų.

  • Tos pačios serijos prekės
  • Populiariausi lietuvoje