2-vietė sofa "Time" 188cm

03540-000-10002

2-vietė sofa "Time" 188cm

03540-000-10002
Kaina pradedant nuo
1 492,00 €
Pasirinkite norimą audinio tekstūrą ir spalvą

„Time“ kolekcijos sofa – baldas, vertas „namų širdies“ nominacijos..

Sofa – tai baldas „numeris vienas“ namuose, kurį renkamės ne vieneriems metams. Todėl šis sprendimas turi būti gerai apgalvotas ir visapusiškai įvertintas. Isku pristato dar vieną sofų seriją - „Time“. Laikui nepavaldus skandinaviškas dizainas turi tiesioginių sąsajų su šios serijos baldų pavadinimu. Tai ilgaamžis baldas, kuris tarnaus jums ilgą laiką. Ar jūs vakarosite su šeima, rengsite vakarėlį, skaitysite knygą ar jaukiai dviese žiūrėsite mėgstamą filmą – visais atvejais „Time“ sofa jums suteiks komfortą ir gerą nuotaiką.

Šios sofos dizainas nėra kažkuo ypatingas ar išskirtinis iš pirmo žvilgsnio. Tradicinės formos sofa, su nuimamu atlošu ir sėdimąja dalimi. Tvirto medinio rėmo sofa, stovinti ant metalinių kojelių. Tačiau pažvelgę ir pasigilinę atidžiau – pamatyti šį baldą galite visai kitu žvilgsiu.

„Time“ serija siūlo net keleto matmenų sofų variantus bei pufą. Atramas rankoms pasirinkit galite iš dviejų ilgių. Sofos kojeles – taip pat. Ypač elegantiškai ir moderniai atrodo netradicinės, vamzdelio formos pailgos kojelės! Sofos užpildas taip pat gali būti dviejų tipų: baldinio porolono arba dengtas plunksnų sluoksniu. Tai labai kokybiškas, patogus ir madingas baldas.

Matmenys: P188 x G96 A83 cn, (plotis, gylis, aukštis).

Ši dvivietė „Time“ sofa labai kompaktiška, lengvai tilptų nedideliame kambaryje. Ypač dailiai atrodo ir papildomo komforto suteikia pufas kojoms. Jis tarsi šios sofos minkštas staliukas, kurį pastačius šalia nedidelė sofa tarsi prailgėja. Didelėje erdvėje galite statyti dvi dvivietes sofas – taip sukursite erdvią ir jaukią poilsio zoną.

Klausti išsamesnės informacijos

Išsamesnę informaciją jums suteiks konsultantas. Isku siūlo tūkstančius spalvų, medžiagų ir modulių kombinacijų.

  • Populiariausi lietuvoje