2-vietė sofa "Venice"

VENICE1

2-vietė sofa "Venice"

VENICE1
Kaina pradedant nuo
855,00 €
Pasirinkite norimą audinio tekstūrą ir spalvą

Svetainė svarbiausia vieta namuose, kur praleidžiame daug laiko su savo artimais ir mylimais žmonėmis. Čia verda mūsų kasdienis gyvenimas: dalinamės įspūdžiais, bendraujame, priimame svečius. Todėl labai svarbu, kad visiems čia būtų patogu. Dvivietė sofa „Venice“ – įtiks ir išrankiausiam šeimos nariui!


2-vietės sofos labai praktiškas baldas. Jas kompaktiškai patalpinsite mažame bute arba biuro laukiamajame.  O visas komplektas, kartu su „Venice“ foteliu ir pufu kojoms – neabejotinai suteiks daug komforto, svetainė atrodys gražiai užpildyta. O ir sėdėsite nepaprastai patogiai, kokia nuotaika jus beužkluptų.


„Venice“ serijos baldai klasikiniai, tradicinės formos, tvirti ir masyvesni, nei modernūs minimalistiniai baldų dizainai. Tačiau klasika išlieka klasika – ji visada bus madinga ir ras savo vietą namuose. Kokybiškas baldas tarnauja ilgai, todėl per eilę metų bent kartą visi keičiame gyvenamą vietą. Ir jeigu turimus baldus galime pritaikyti naujoje vietoje - tai tik privalumas.


Sofos rėmas – medinis. Baldas tvirtai stovi ant alyvuotų, medžio masyvo išskirtinės formos kojelių. „Venice“ sofos užpildas iš kokybiškų baldinių medžiagų, su spyruoklėmis, kurių dėka sėdėsite itin minkštai. Klasikiniams baldams labai tinka odiniai apmušalai, tad ne išimtis ir „Venice“ serija. Ieškantiems daugiau jaukumo ir šilumos – pasirinkti siūlome iš plačios medžiaginių audinių gamos.


Matmenys: P152 x G90 x 103 cm, (plotis, gylis, aukštis).
„Venice“ serijoje rasite didesnę 3-vietę sofą, fotelį bei pufą kojoms.

*Kaina nurodyta sofos su gobelenu.
Klausti išsamesnės informacijos

Išsamesnę informaciją jums suteiks konsultantas. Isku siūlo tūkstančius spalvų, medžiagų ir modulių kombinacijų.

  • Populiariausi lietuvoje