3-vietė sofa "Chic" su gobelenu

CHIC

3-vietė sofa "Chic" su gobelenu

CHIC
Kaina pradedant nuo
1 230,00 €
Pasirinkite norimą audinio tekstūrą ir spalvą

Tobulas interjeras – tai kruopščiai atrinktų ir suderintų detalių visuma. Trivietė sofa „Chic“ – ne šiaip sau sėdėjimui skirtas baldas. Tai pagrindinis svetainės elementas, švytintis elegancija ir suteikiantis kambariui įspūdingą vaizdą.

„Chic“ serija plati – čia rasite įvairių dydžių sofas, fotelį, net sofą-lovą. Tačiau šią trivietę sofą norime, norime parodyti „dviem veidais“: odiniais apmušalas ir metalinėmis kojelėmis, bei dengtą gobelenu, su medinėmis kojelėmis. Ne tik baldo spalva suteikia jam išskirtinumo. Apmušalų tekstūra jį taip pat daro išskirtiniu.

Odinių baldų privalumas – atsparumas trinčiai, solidus ir prabangus vaizdas. Juos taip pat lengva valyti drėgna šluoste. Metalinės modernios kojelės šiai sofai suteikia dar daugiau modernumo. Tačiau jeigu mėgstate jaukumą ir šilumą, ar prijaučiate skandinaviškam stiliui – pabandykite šią sofą įsivaizduoti su šviesiais, vieno tono medžiaginiai apmušalais ir medinėmis kojelėmis? Tas pats baldas tampa minimalistiniu skandinaviško stiliaus, turinčio šiek tiek retro prieskonio, baldu.

Matmenys: P189 x G89 x A88 cm (plotis x gylis x aukštis).

Ta pati 3-vietė sofa – skirtingas įspūdis ir jausmai. Tačiau kaip bebūtų - išlieka prabangiu ir universaliu, pavadinimą „Chic“ atspindinčiu baldu..

Klausti išsamesnės informacijos

Išsamesnę informaciją jums suteiks konsultantas. Isku siūlo tūkstančius spalvų, medžiagų ir modulių kombinacijų.

  • Populiariausi lietuvoje