3-vietė sofa "Time" 229cm

03540-000-10003

3-vietė sofa "Time" 229cm

03540-000-10003
Kaina pradedant nuo
1 709,00 €
Pasirinkite norimą audinio tekstūrą ir spalvą

„Time“ trivietė sofa – komfortas ir laikui nepavaldus dizainas.

Sofa – tai baldas „numeris vienas“ namuose, kurį renkamės ne vieneriems metams. Todėl šis sprendimas turi būti gerai apgalvotas ir visapusiškai įvertintas. Isku pristato dar vieną sofų seriją - „Time“. Laikui nepavaldus skandinaviškas dizainas turi tiesioginių sąsajų su šios serijos baldų pavadinimu. Tai ilgaamžis, kuris tarnaus jums ilgą laiką. Ar jūs vakarosite su šeima, rengsite vakarėlį, skaitysite knygą ar jaukiai dviese žiūrėsite mėgstamą filmą – visais atvejais „Time“ sofa jums suteiks komfortą ir gerą nuotaiką.

Šios sofos dizainas nėra kažkuo ypatingas ar išskirtinis iš pirmo žvilgsnio. Tradicinės formos sofa, su nuimamu atlošu ir sėdimąja dalimi. Tvirto medinio rėmo sofa, stovinti ant metalinių kojelių, kurias rinktis galite iš dviejų modelių. Pažvelgę į šį baldą derančio interjero fone – nustebsite, kad ne toks jis jau tradicinis ir nuspėjamas!

Ši trivietė sofa „Time“ erdvi ir patogi. Atramas rankoms pasirinkit galite iš dviejų ilgių. Ypač elegantiškai ir moderniai atrodo netradicinės, vamzdelio formos pailgos kojelės! Sofa suskirstyta  dvi dalis – dvi plačios sėdimosios dalys atrodo daug gražiau, nei siauros trys. Sofos užpildas taip pat gali būti dviejų tipų: baldinio porolono arba dengtas plunksnų sluoksniu. Tai modernaus skandinaviško stiliaus, kokybiškas, patogus ir madingas baldas, kuris su šviesiais apmušalais atrodo labai elegantiškai.

Matmenys: P229 x G96 A83 cm, (plotis, gylis, aukštis).

Didelėje erdvėje greta statyti galite ir dvivietę sofą. Taip sukursite erdvią ir jaukią poilsio zoną didelei kompanijai. „Time“ serijoje rasite pora dviviečių sofų, trivietę atviru galu bei didelę kampinę sofą. Su sofa „Time“ – laikas neprailgs!

Klausti išsamesnės informacijos

Išsamesnę informaciją jums suteiks konsultantas. Isku siūlo tūkstančius spalvų, medžiagų ir modulių kombinacijų.

  • Populiariausi lietuvoje