3-vietė sofa "Viola"

30664-001

3-vietė sofa "Viola"

30664-001
Kaina pradedant nuo
1 302,00 €
Pasirinkite norimą audinio tekstūrą ir spalvą

Kartais sofos ar viso svetainės komplekto pasirikimas gali būti nelengva užduotis. Daugybė aspektų įtakoja pasirinkimą: patalpos paskirtis ir dydis, šeimos dydis, apmušalų tipas ir spalva, praktiškumas ir funkcionalumas, užpildo pluoštas, atlošo pasvirimas, sėdėjimo aukštis bei gylis, galiausiai visuma, kaip baldai atrodys erdvėje ir namų interjere. Tačiau tinkamai parinkta sofa, radus savo vietą namuose, visada džiugins jus ir suteiks maksimalų komfortą.

Trijų vietų sofa „Viola“ – stilinga, universali ir rasianti vietą kiekvienuose namuose. Praktiškas ir gražus baldas, kurį pritaikyti galite ir namas, ir biuro patalpoms.

Lengva, kompaktiška, paprastos formos, tvirtai stovinti ant šiek tiek į šonus pasvirusių medinių kojelių. Ypač dailūs ir siauri porankiai, neišpustas atlošas palieka laisvą ir erdvią sėdimą dalį, kuri šiame modelyje sujungta kartu su sofos rėmu. Atlošo minkštąsias dalis galima nuimti ir išsiurbti susikaupusias dulkes. Toks dizainas užtikrina baldo tvirtumą ir standesnę sėdimą vietą.

Matmenys: P198 x G85 x A82 cm (plotis, gylis, aukštis).

„Viola“ serija siūlo mažesnę dvivietę sofą ir fotelį. Prie šio elegantiško, retro stiliaus detalių turinčio komplekto, labai gražiai žiūrisi „Diva“ staliukai.

Klausti išsamesnės informacijos

Išsamesnę informaciją jums suteiks konsultantas. Isku siūlo tūkstančius spalvų, medžiagų ir modulių kombinacijų.

  • Populiariausi lietuvoje