Kampinė sofa, modulinė "Loft"

LOFT1

Kampinė sofa, modulinė "Loft"

LOFT1
Kaina pradedant nuo
3 708,00 €
Pasirinkite norimą audinio tekstūrą ir spalvą
Renkantis naują sofą yra įvairių rodiklių, įtakojančių mūsų pasirinkimą. Suprantama, kad dažniausiai vaizduotėje turime tam tikrus spalvinius variantus, formą, mąstome apie stilių, nekreipdami per daug dėmesio funkcionalumui ar naudojamam sofos užpildui. Sofa yra kasdien naudojamas baldas, kurį perkame ne sezonui ar porai metų, todėl rinktis turime kruopščiai ir atsakingai.

Suomiška sofa "Loft" - šiuolaikiška, modernaus dizaino ir skandinaviško stiliaus poilsio oazė! Sofos stilius ir naudojamas užpildas visgi yra esminiai kriterijai, kurie turėtų nulemti mūsų sprendimą. Ši "Loft" sofa gali būti dviejų tipų užpildo: minkšto baldinio porolono ir su papildomu plunksnų sluoksniu, kuris suteikia šiek tiek tvirtumo ir standumo. Tai labai minkštas, ypač komfortabilus baldas.

"Loft" serijos sofos yra modulinės. Tai privalumas ir išskirtinumas. Moduliniai baldai lengvai transformuojami - atskiriami arba jungiami su papildomomis dalimis. Tai suteikia visišką laisvę, šios serijos baldus pritaikyti kiekvienai individualiai erdvei!

Kampinė sofa - puikus pasirinkimas ieškantiems erdvaus, patogaus baldo poilsiui visai šeimai. Rinktis galite ne tik sofos modelį ar dydį, bet ir audinių, odos bei kojelių spalvą. Iš dešimčių skirtingų gobelenų tikrai rasite jums patinkantį. Galutinė baldo kaina priklausys nuo jūsų pasirinkimo.  

"Pohjanmaan" - ilgametę patirtį turintis Suomijos baldų gamintojas. Pasitikėkite skandinaviška kokybe bei dizainu ir šiais baldais mėgausitės ilgai!
Modulinių baldų dėka galite susikurti savo individualų sofos variantą, priklausomai nuo patalpos dyžio.
Matmenys:  kampinės atviru galu P311x292cm, G110 x A85 cm ir uždaru galu P311x311cm, G110 x A85 cm, (plotis, gylis, aukštis).
"Pohjanmaan" - ilgametę patirtį turintis Suomijos baldų gamintojas. Pasitikėkite skandinaviška kokybe bei dizainu ir šiais baldais mėgausitės ilgai!
*Didesnės sofos, uždarais galais, kaina 4026eur.
Klausti išsamesnės informacijos

Išsamesnę informaciją jums suteiks konsultantas. Isku siūlo tūkstančius spalvų, medžiagų ir modulių kombinacijų.

  • Populiariausi lietuvoje