Kampinė sofa "Time" 334x278cm

03540-000-10001

Kampinė sofa "Time" 334x278cm

03540-000-10001
Kaina pradedant nuo
4 322,00 €
Pasirinkite norimą audinio tekstūrą ir spalvą

Erdvi kampinė sofa – stilius, komfortas ir praktiškumas viename.

Sofa – tai baldas „numeris vienas“ namuose, kurį renkamės ne vieneriems metams. Todėl šis sprendimas turi būti gerai apgalvotas ir visapusiškai įvertintas. Isku pristato dar vieną sofų seriją - „Time“. Laikui nepavaldus skandinaviškas dizainas turi tiesioginių sąsajų su šios serijos baldų pavadinimu. Tai ilgaamžis, kuris tarnaus jums ilgą laiką. Ar jūs vakarosite su šeima, rengsite vakarėlį, skaitysite knygą ar jaukiai dviese žiūrėsite mėgstamą filmą – visais atvejais „Time“ sofa jums suteiks komfortą ir gerą nuotaiką, ypač jeigu ji pakankamai didelė ir talpina visą šeimą.

Šios sofos dizainas nėra kažkuo ypatingas ar išskirtinis iš pirmo žvilgsnio. Tradicinės formos sofa, su nuimamu atlošu ir sėdimąja dalimi. Tvirto medinio rėmo sofa, stovinti ant metalinių kojelių, kurias rinktis galite iš dviejų modelių. Pažvelgę į šį baldą derančio interjero fone – nustebsite, kad ne toks jis jau tradicinis ir nuspėjamas!

Ši kampinė sofa „Time“ labai erdvi ir patogi, kurioje patogiai prigulsite ir pilnai išsitiesite. Sofa virš trijų metrų ilgio -  taigi čia bus patogu ir nusnausti, ir televizorių pažiūrėti. Atramas rankoms pasirinkit galite iš dviejų ilgių. Ypač elegantiškai ir moderniai atrodo netradicinės, vamzdelio formos pailgos kojelės! Sofos užpildas taip pat gali būti dviejų tipų: baldinio porolono arba dengtas plunksnų sluoksniu. Tai modernaus skandinaviško stiliaus, kokybiškas, patogus ir madingas baldas, kuris su šviesiais ar pilkšvais apmušalais atrodo labai elegantiškai ir gražiai.

Matmenys: P334x278, G98 A84 cm, (plotis, gylis, aukštis).

Talpi kampinė sofa „Time“ - geriausias sprendimas didelei šeimai, kurios dėka sukursite erdvią ir jaukią poilsio zoną. „Time“ serijoje rasite pora dviviečių, triviečių sofų bei pufą kojoms. Su sofa „Time“ – laikas neprailgs!

Klausti išsamesnės informacijos

Išsamesnę informaciją jums suteiks konsultantas. Isku siūlo tūkstančius spalvų, medžiagų ir modulių kombinacijų.

  • Populiariausi lietuvoje