Kavos staliukas "Thea" 90cm

33750-302

Kavos staliukas "Thea" 90cm

33750-302
Kaina
428,00 €
Pasirinkite norimą audinio tekstūrą ir spalvą

Subtilios, praktiškos detalės puošia namų interjerą!

Kalbant apie pagalbinius, kavos, lovos staliukus – tai puikus būdas praktišku ir naudingu baldu pagyvinti ir dekoruoti namų interjerą. „Thea“ serijos staliukai vienas iš pavyzdžių. Šioje modernaus stiliaus ir skandinaviško dizaino serijoje rasite keleto dydžių staliukų variantus. Tai tvirti, pagaminti iš medžio masyvo, praktiški ir mobilūs staliukai. Panaudojimo galimybių daug – kiek tik vaizduotė leidžia: svetainėje, koridoriuje, miegamajame ar net uždaroje terasoje. Visada naudinga po ranka turėti paviršių pasidėjimui, kavos ar arbatos puodeliui pasidėti. Šis 90cm skersmens staliukas didžiausias iš „Thea“ serijos, labiausiai tinkantis naudoti kaip sofos, kavos staliuką.  

Kalbant apie dizainą – atkreipkite dėmesį į stalviršį. Jo kraštai šiek tiek užriesti į viršų, kad padėti daiktai lengvai nenukristų. Šis staliukas ne toks mažas kaip kiti, taigi čia pasidėti galite ir gražią gėlę. Tai praktiškas baldas, turi papildomą pasidėjimui plokštumą apačioje. Stalviršis tvirtai laikosi ant medinio keturių kojų rėmo. Dizainas nesunkiai pritaikomas prie įvairių interjerų. Baltos ir natūralaus medžio spalvos neįnoringos, lengvai įsilieja interjere, ypač šviesiame. Rinktis galite ir visiškai baltą „Thea“ staliuką.

Matmenys: diametras 90cm, aukštis 52cm.

Praktiškų, bet dailių ir universalių detalių dėka, sukuriame jaukią ir patogią namų aplinką. Mažame bute „Thea“ tobulas sofos staliukas. Didesnėje erdvėje - nepakeičiamas pagalbinis staliukas visose situacijose!

Klausti išsamesnės informacijos

Išsamesnę informaciją jums suteiks konsultantas. Isku siūlo tūkstančius spalvų, medžiagų ir modulių kombinacijų.

  • Populiariausi lietuvoje