Pufas kojoms "Fox"

30290-415

Pufas kojoms "Fox"

30290-415
Kaina pradedant nuo
439,00 €
Pasirinkite norimą audinio tekstūrą ir spalvą

Moderniame interjere galite pastebėti ryškių, gyvų spalvų derinius, linksmus audinių raštus bei motyvus. Kai kurie sprendimai itin drąsūs. Tokia eklektika, toli gražu, ne visiems priimtina. Tačiau ramūs ir nuobodūs sprendimai - taip pat ne išeitis. Todėl kartais, vienas stilingas, išskirtinis ir ryškus baldas, gali būti geras kompromisas.

Kolekcijos „Fox“ fotelis ir pufas kojoms - vienas iš sprendimų. Tobulai deranti kombinacija ir neapsakomas patogumas. Jeigu nusprendėte įsigyti fotelį – būtinai apsvarstykite ir pufo kojoms įsigijimą. Jis visada pasitarnaus ir kaip papildoma vieta atsisėsti, ypač jei svetainėje puikuojasi modernus, gal net stiklinis sofos staliukas. Tiesa, šio pufo dizainas dera ne tik prie „Fox“ fotelio. Jį galite įsigyti ir prie „Basso“, „Rosario“ bei „Concorde“ fotelių.  

Matmenys: P56 x G38 x A40cm, (plotis, gylis, aukštis).

Rinktis galite odinius apmušalus arba gobeleną ir plačios spalvų paletės. Odiniai apmušalai visada suteikia charakteringą išvaizdą, o laikui bėgant ir dėvintis oda praktiškas pasirinkimas. Natūralus nusidėvėjimas suteikia baldui daugiau individualumo ir vertės.

*Gobelenu vilkto pufo kaina nuo 381 eur.

Klausti išsamesnės informacijos

Išsamesnę informaciją jums suteiks konsultantas. Isku siūlo tūkstančius spalvų, medžiagų ir modulių kombinacijų.

  • Populiariausi lietuvoje