Staliukas, ąžuolo paviršius, Bergen 70x70x51cm

BERGEN6

Staliukas, ąžuolo paviršius, Bergen 70x70x51cm

BERGEN6
Kaina pradedant nuo
400,00 €
Pasirinkite norimą audinio tekstūrą ir spalvą


Modernaus skandinaviško stiliaus kavos staliukas "Bergen" - suteiks jaukumo ir natūralumo jūsų interjerui!

Kavos staliukas daugeliui atlieka svarbų vaidmenį namų interjere. Dalis mūsų, be šio baldo neįsivaizduojame savo namų poilsio zonos. Kitiems - tai "nematomos" zonos baldas, būtinas bendravimui. Pavartę namų interjero žurnalus, pamatysite, kaip ant kavos, žurnalinių staliukų kuriamos dekoratyvinės interjero kompozicijos iš prabangių vazų, žvakidžių, indų. Pamirštant praktiškumą, renkamės stilių, dizainą bei grožį..


Isku pristato Švedų gamintojo "Bergen" kavos staliukus bei konsoles. Tai modernūs marmuro ir natūralaus ąžuolo stalviršių staliukai, kurie be mat suteiks jūsų namų interjerui išskirtinį stilių ir vaizdą.

Ąžuolinis "Rustic" stalviršis žavus savo natūralumu. Staliukų rėmas tvirto, modernaus dizaino: tarsi tuščiaviduris kubas, pagamintas iš juodai dažyto metalo. Šis modernios klasikos dizainas labai primena skandinavišką stilių. Pasirinkę namų interjerui tokį stilių, visada būsite madingi! Šis "Bergen" staliukas neaukštas. Pokalbiai ir kavos popietės prie tokio baldo bus dar šiltesni ir jaukesni. Dydis kompaktiškas, bet ne toks jau ir mažas. Tai lengvai pritaikomas ir universalus baldas.

Matmenys: P70 x G70 x A51cm, (plotis, gylis, aukštis).
Pasirinkti galite nedažytą, metalo spalvos rėmą ir staliuko aukštį: mėgstantiems itin žemus baldus siūlome 43cm aukščio variantą. Suteikite namams jaukumo ir modernumo šio "Bergen" staliuko dėka!

Klausti išsamesnės informacijos

Išsamesnę informaciją jums suteiks konsultantas. Isku siūlo tūkstančius spalvų, medžiagų ir modulių kombinacijų.

  • Populiariausi lietuvoje