Staliukas, marmuro paviršius, Bergen 70x70x51cm

BERGEN5

Staliukas, marmuro paviršius, Bergen 70x70x51cm

BERGEN5
Kaina pradedant nuo
677,00 €
Pasirinkite norimą audinio tekstūrą ir spalvą


Marmurinis kavos staliukas suteiks modernios prabangos jūsų interjerui!

Kavos staliukas daugeliui atlieka svarbų vaidmenį namų interjere. Dalis mūsų, be šio baldo neįsivaizduojame savo namų poilsio zonos. Kitiems - tai "nematomos" zonos baldas, būtinas bendravimui. Pavartę namų interjero žurnalus, pamatysite, kaip ant kavos, žurnalinių staliukų kuriamos dekoratyvinės interjero kompozicijos iš prabangių vazų, žvakidžių, indų. Pamirštant praktiškumą, renkamės stilių, dizainą bei grožį..
Isku pristato Švedų gamintojo "Bergen" kavos staliukus bei konsoles. Tai modernūs marmuro ir natūralaus ąžuolo stalviršių staliukai, kurie be mat suteiks jūsų namų interjerui išskirtinį stilių ir vaizdą.
Natūralus marmuras gražus ir išskirtinis tuo, kad kiekviena plokštė turi unikalų, gamtos sukurtą raštą. Staliukų rėmas tvirto, modernaus dizaino: tarsi tuščiaviduris kubas, pagamintas iš juodai dažyto metalo. Rinktis galima ir nedažytą, metalo spalvos rėmą.
Šis "Bergen" staliukas neaukštas, marmuriniu stalviršiu. Pasirinkti galite iš trijų marmuro spalvų: baltos, juodos ir žalios. Pokalbiai ir kavos popietės prie tokio baldo bus dar šiltesni ir jaukesni. Dydis kompaktiškas, bet ne toks jau ir mažas. Tai lengvai pritaikomas ir praktiškas baldas.

Matmenys: P70 x G70 x A51cm, (plotis, gylis, aukštis).
Pasirinkti galite ne tik stalviršio spalvą, bet ir staliuko aukštį: mėgstantiems itin žemus baldus siūlome 43cm aukščio variantą. Suteikite namams modernumo ir prabangos "Bergen" staliuko dėka!

Klausti išsamesnės informacijos

Išsamesnę informaciją jums suteiks konsultantas. Isku siūlo tūkstančius spalvų, medžiagų ir modulių kombinacijų.

  • Populiariausi lietuvoje