TV komoda "Kolo"

KOLO5

TV komoda "Kolo"

KOLO5
Kaina pradedant nuo
1 098,00 €
Pasirinkite norimą audinio tekstūrą ir spalvą

Visuose namuose rasime televizorių ir jam, arba kitai elektronikai, pastatyti skirtą spintelę. Suomiškų baldų „Kolo“ serija – ne išimtis.

Televizoriaus komoda „Kolo“ skandinaviško stiliaus suderinto su moderniu dizainu. Apžiūrėjus šią spintelę iš arčiau – matosi, kad tai kruopštaus darbo ir šiaurietiškos kokybės baldas. TV spintelei puikiai dera natūralaus beržo ir elegantiška balta spalvos. Žemos komodos rėmas pagamintas iš beržo masyvo medienos. Dviejų stalčių ir dviejų durelių baldas labai talpus ir praktiškas. Net jeigu jūsų televizorius kabo ant sienos, kažkur reikia tvarkingai sudėti pultelius, kita garso ir vaizdo techniką. Taip pat, čia galėsite sudėti žurnalų kolekcijas ar viską, ko nesinori laikyti matomoje vietoje, tačiau būtina turėti po ranka.Taigi baldas išties praktiškas ir universalus.

Visos „Kolo“ serijos durelės atsidaro paspaudimo principu. Stalčiai taip pat neturi rankenėlių – tam skirtos ertmės priekinėje stalčių dalyje. Tai suteikia baldui išskirtinumo ir dailiai atrodo. Ertmė po baldu 20cm aukščio. Galimos dvi „Kolo“ TV komodos korpuso spalvos: natūralaus beržo ir dažyta balta.

Matmenys: P150 x G36 x A59 cm, (plotis, gylis, aukštis).

Jūsų svetainė atrodys bus stilinga ir atrodys tinkamai užpildyta, jeigu kartu suderinsite ir kitus „Kolo“ serijos baldus: pavyzdžiui, vitriną ir staliuką, ar didesnę komodą.

*Baltos TV komodos kaina 1206eur.

Klausti išsamesnės informacijos

Išsamesnę informaciją jums suteiks konsultantas. Isku siūlo tūkstančius spalvų, medžiagų ir modulių kombinacijų.

  • Populiariausi lietuvoje