Lubų šviestuvas Mystique baltas

34834-329

Lubų šviestuvas Mystique baltas

34834-329
Kaina pradedant nuo
313,00 €
Pasirinkite norimą audinio tekstūrą ir spalvą

Šviestuvai - ne tik dirbtinio apšvietimo šaltinis interjere, bet ir svarbus dekoro elementas, be kurio interjeras atrodo neišbaigtas. Šviestuvo parinkimas visada yra atsakingas sprendimas, nes šviesos šaltinis gali pakeisti bet kokį interjerą neatpažįstamai.

Pažvelkime į „Mystique“ serijos šviestuvus. Kuo jie išskirtini bei žavūs? Šioje serijoje, kaip įprasta, rasite stalinį, lubų šviestuvus bei toršerą. Vyrauja dvi spalvos: baltas gaubtas ir baltas matinis metalinis stovas, bei juodos spalvos šviestuvo gaubtas su blizgiu chromuotu stovu.

Balti „Mystique“ šviestuvai skleidžia labai jaukią ir šiltą šviesą. Neįprastos formos gaubtas, tarsi gėlės pumpuras, o baltas šviestuvo stovas itin elegantiškos formos. Iš tiesų išskirtinis, „Provanso“ stiliaus interjero aksesuaras.

„Mystique“ lubų šviestuvą puikiai pritaikysite valgomajame ar svetainėje, hole. Jis tiks ne vieno stiliaus namuose: savo vietą ras tiek neutraliame interjere, kur bus išskirtinis namų akcentas, tiek modernios klasikos, skandinaviškame ar „retro“ stiliaus šviesių tonų interjeruose. Lubų šviestuvo dizainas šiek tiek skiriasi nuo toršero bei stalinio šviestuvo. Jo metalinė dalis, tviritnama prie lubų yra ne balta o chromuota. Jo kabinimo aukštį galite reguliuoti 3 metrų ilgio laido dėka.

Matmenys: gaubto skersmuo 37/50/70cm, aukštis 21cm. 

Visada rekomenduojama namuose derinti skirtingų tipų šviestuvus, kad išgautume maksimalų rezultatą. Taigi derinkite namuose „Mystique“ stalinius, grindų ar lubų šviestuvus ir mėgaukitės išskirtiniu grožiu.

*Kaina nurodyta 37cm skersmens šviestuvo.

Klausti išsamesnės informacijos

Išsamesnę informaciją jums suteiks konsultantas. Isku siūlo tūkstančius spalvų, medžiagų ir modulių kombinacijų.

  • Populiariausi lietuvoje