Lubų šviestuvas "Toscana"

34834-257

Lubų šviestuvas "Toscana"

34834-257
Kaina pradedant nuo
234,00 €
Pasirinkite norimą audinio tekstūrą ir spalvą

Dažniausiai šviestuvai yra skirstomi į tris pagrindinius apšvietimo lygius: sėdimas, stovimas bei lubų aukštis, todėl prieš pirkdami šviestuvą įvertinkite, kurio lygio šviesos norite ir kokia bus jos paskirtis.

Pakabinamas šviestuvas - universalus, naudojamas įvairiose patalpose. Skirtingo tipo gaubtai leidžia sukurti tiek stiprią, tiek prislopintą šviesą. Dažniausiai rekomenduojama virš stalo kabinti kelis mažesnius šviestuvus, kurie sukurs jaukią atmosferą ir šiltą, keliomis kryptimis sklindančią šviesą. Mėgstantiems išskirtinį interjerą siūloma paeksperimentuoti su skirtingų dydžių šviestuvais ar jų gaubtais. Šviestuvas virš stalo paviršiaus turėtų kyboti bent 76 cm.

„Toscana“ pakabinamas lubų šviestuvas nesudėtingo, bet įdomaus ir funkcionalaus dizaino. Apvalios formos balto stiklo gaubtas primena spurgą. Šio šviestuvo išskirtinumas – tvirtinti jį galite visiškai prie lubų arba leidžiant į pasirinktą ilgį. Pastaruoju atveju gaubtą laiko trys lankstūs metaliniai laidai. Laido maksimalus ilgis trys metrai, tad galite rinktis reikiamą šviestuvo kabėjimo aukštį. „Toscana“ serijoje yra net trijų dydžių gaubtai. Gaubtas skleidžia švelnią šviesą. Montuoti vienoje vietoje galite ir kelis „Toscana“ pakabinamus šviestuvus – galbūt virš valgomojo stalo ar virtuvinės salelės vieno mažai, o trys suteiks, pakabinti skirtingame aukštyje ne tik skleis pakankamai šviesos, bet ir atrodys stilingai bei įdomiai.

Matmenys: Gaubto aukštis 25cm, skersmuo 28/38/45cm.

*Kaina nurodyta vieno, 28cm skersmens, šviestuvo.

„Toscana“ serija siūlo daugybę pasirinkimo variantų bei skirtingų tipų šviestuvus: stalinę lempą, toršerą bei pakabinamus šviestuvus. Jūsų laisvė rinktis tai, kas jums priimtiniausia ir labiausiai dera namų interjere.

Klausti išsamesnės informacijos

Išsamesnę informaciją jums suteiks konsultantas. Isku siūlo tūkstančius spalvų, medžiagų ir modulių kombinacijų.

  • Populiariausi lietuvoje