Toršeras "Toscana"

34834-261

Toršeras "Toscana"

34834-261
Kaina pradedant nuo
533,00 €
Pasirinkite norimą audinio tekstūrą ir spalvą

Pastaruoju metu interjere vyraujanti tendencija įvairius šviestuvus naudoti ne tik namų apšvietimui, bet ir kaip dekoro elementą. Stalinės lempas, toršerai, sieninius šviestuvus ISKU siūlo įvairiausių formų ir stilių. Jų skleidžiama šviesa išryškinta gaubto formą ir yra puiki atsvara ryškiam halogeninių lempų apšvietimui.

Ne išimtis ir „Toscana“ šveistuvai. Tiek stalinė lempa, tiek toršeras – neįprasto dizaino. Spurgos formos balto stiklo gaubtas skleidžia labai švelnią šviesą. Tikriems romantikos mėgėjams rekomenduojame naudoti silpnesnio galingumo lemputes – tokiu būdu apšvietimas bus dar jaukesnis ir šiltesnis.

Ar renkatės šviestuvą, ar tekstilę, ar vazą namų dekorui – tai vienodai svarbūs sprendimai, kuriuos verta gerai apmastyti. Geras apšvietimas saugo jūsų akis, sukuria gerą nuotaiką. Tai vienareikšmiškai įtakoja bendrą atmosferą, suteikia individualumo namams. Jauki šviesa ramina, greičiau atsipalaiduojame, pamirštame prabėgusią intensyvią darbo dieną.

Matmenys: aukštis 165cm, gaubto skersmuo 45cm.

Kalbant apie stilių, stikliniu gaubtu šviestuvas priskiriamas moderniam stiliui, priešingai nei medžiaginiu. Taigi „Toscana“ šviestuvai bus puiki modernaus ar skandinaviško interjero puošmena.

Klausti išsamesnės informacijos

Išsamesnę informaciją jums suteiks konsultantas. Isku siūlo tūkstančius spalvų, medžiagų ir modulių kombinacijų.

  • Populiariausi lietuvoje