Komoda „Alice“

0000158913

Komoda „Alice“

0000158913
Kaina
1 081,00 €
Pasirinkite norimą audinio tekstūrą ir spalvą

Paprastų formų, šiaurietiško stiliaus ir natūralios medienos gaminys sukuria jaukią ir ramią aplinką. Gera mėgautis tokiu baldu. Ar jūs prijaučiate skandinaviškam dizainui, natūralumui, laisvei ir erdvei? Tuomet ši puiki "Alice" komoda kaip tik jums! Jis iškart patrauks kiekvieno žvilgsnį.

Komoda skandinaviško dizaino, minimalistinė, pagaminta iš balinto alyvuoto ąžuolo masyvo. Neturi jokių papildomų akcentų, net rankenėlių. Ji ypač dera prie panašaus atspalvio ąžuolinių grindų. Tvirta ir stabili. "Alice" komoda suskirstyta į keturias lentynas - praktiška ir funkcionali. Dalis uždaros, kitos atviros. Visos judančios komodos dalys atsidaro tyliai ir sklandžiai. "Alice" komodos medinės kojos aukštos, tvirtos, ąžuolinės. Tai suteikia lengvumo jausmą ir labai praktiška norint išvalyti po baldu susikaupusias dulkes. "Alice" komoda nedidelė, kompaktiška. Tiesa, ją pritaikysite ne tik svetainėje, bet ir miegamajame ar koriudoriuje, net biure. Pasidėti čia galite įvairiausius daiktus: dokumentus, staltieses, ar taures. Ypač toks stilius tiks jūsų užmiesčio sodybai. Pasitikėkite skandinaviška kokybe ir šis baldas jums taranaus ilgai! 

Matmenys: P80x G39 x A117 cm, (plotis, gylis, aukštis).

"Alice" serijoje rasite ne tik šią komodą, bet ir televizoriaus staliuką bei valgomojo stalą. Sukurtkite jaukumą ir natūralų grožį savo namuose. 

 

Klausti išsamesnės informacijos

Išsamesnę informaciją jums suteiks konsultantas. Isku siūlo tūkstančius spalvų, medžiagų ir modulių kombinacijų.

  • Populiariausi lietuvoje