Komoda „Ekas“

1610610

Komoda „Ekas“

1610610
Kaina
1 051,00 €
Pasirinkite norimą audinio tekstūrą ir spalvą

Komoda tai universalus, plačiai pritaikomas, baldas. Ją galite rasti daugelio namuose. Isku rasite įvairių stilių ir dizaino komodas. Belieka vienintelis uždavinys - išsirinkti jums tinkamiausią ir mieliausią!

Komoda "Ekas" geriausias klasikinio stiliaus ir skandinaviško dizaino pavyzdys. Ši komoda jau iš pirmo žvilgsnio dvelkia natūralumu ir tvirtumu. Ąžuolo masyvo ir faneruotės derinys. Trys stalčiai viršuje ir lentynos su stumdomomis durelėmis po jais - kompaktiška, nedidelė, tačiau talpi. Šia sutalpinsite įvairios paskirties daiktus. Komoda puikiai derės svetainėje šalia "Ekas" išskleidžiamo valgomojo stalo! Šios serijos baldus vaizduotėje iš kart norisi matyti greta šilumą skleidžiančio židinio, jaukiuose užmiesčio namuose ir ne tik. Tai itin tvirtas, kokybiškas baldas, kuris didingai puikuosis ant panašaus atspalvio medinių grindų.  

Matmenys: P99 x G45 x A94 cm, (plotis, gylis, aukštis).

Prie šios komodos puikiai derės ir tos pačios serijos valgomasis stalas. Jeigu prijaučiate natūralumui, klasikai ir skandinaviškam dizainui - "Ekas" jūsų pasirinkimas!

Klausti išsamesnės informacijos

Išsamesnę informaciją jums suteiks konsultantas. Isku siūlo tūkstančius spalvų, medžiagų ir modulių kombinacijų.

  • Populiariausi lietuvoje