Komoda "Frame", juoda 90/133cm

31022-110

Komoda "Frame", juoda 90/133cm

31022-110
Kaina pradedant nuo
1 317,00 €
Pasirinkite norimą audinio tekstūrą ir spalvą

Sekdami interjero tendencijas, pastebėsite, kad vis dažniau bandoma ieškoti unikalių, netradicinių sprendimų. Isku „Frame“ kolekcija – pavyzdys žvilgsnį atkreipiančių, tačiau tuo pačiu ir nesunkiai pritaikomų, baldų. Tai minimalistinė, moderni spintelių bei komodų serija, kurios esminis elementas yra juoda spalva bei kokybiškas, minimalistinis dizainas. Tai baldai, kurie dera ne tik moderniame miesto interjere, bet ir užmiesčio, pajūrio sodyboje. Ypač pasirikus juodos spalvos ir natūralaus medžio kombinaciją.


Minimalistinis dizainas žavi paprastumu: durelės bei stalčiai varstosi lengvu paspaudimu, taigi rankenėlių čia nėra. Medžio masyvo komoda tvirtai stovi ant keturių metalinių kojų. Paslaptingas, juodos spalvos „Frame“ baldas, gali būti laikomas tiek svetainėje, tiek miegamajame. Tai be abejonių funkcionalus bei puošiantis namus baldas, kurį priderinę prie šviestuvų bei kitų aksesuarų, išgausite neapsakomą įspūdį!


Ši beržo masyvo komoda itin talpi ir funkcionali, gali būti pasirenkama dviejų dydžių. Ieškantiems maksimaliai talpaus baldo, rinktis siūlytume 133cm pločio ir 95cm aukščio komodą. Jeigu erdvės kambaryje turite šiek tiek mažiau – pakankamai pasidėjimo suteiks ir mažesnė, 90cm pločio ir 76cm aukščio, „Frame“ komoda. Abejais atvejais dizainas išlieka toks pats: durelės, už kurių slepiasi lentynos, bei stalčiai. Skiriasi tik jų skaičius.


Matmenys: P90/133 x G42 x A76/95cm, (plotis, gylis, aukštis).


Užsisakyti galite ir baltos spalvos komodą, kuri bus pagaminta iš MDF plokštės. Itin patraukliai ir subtiliai atrodo juodos spalvos komoda su natūralaus beržo stalčiais. Tai suteikia interjerui dinamiškumo, netikėtumo ir baldas lengviau pritaikomas interjere, kuriame vyrauja natūralus medis. O vienoje erdvėje išdėstę keletą "Frame" serijos baldų - išgausite harmoningai suderintą bei stilingą visumą.  

Klausti išsamesnės informacijos

Išsamesnę informaciją jums suteiks konsultantas. Isku siūlo tūkstančius spalvų, medžiagų ir modulių kombinacijų.

  • Populiariausi lietuvoje