Komoda „Mood“ 80x40cm

000147079

Komoda „Mood“ 80x40cm

000147079
Kaina
811,00 €
Pasirinkite norimą audinio tekstūrą ir spalvą

"Mood" - švedų gamintojo "Torkelson" baldai. Tai tvirti, ilgaamžiai, tik iš kokybiškų medžiagų gaminami baldai. Pasirinkę modernią, minimalistinę "Mood" seriją - sukursite puikų išskirtininį interjerą namuose ir baldais džiaugsitės ilgai! Pažvelkime į "Mood" komodą iš arčiau.

Baltos ir natūralaus ąžuolo spalvų derinys moderniuose balduose. Tai nesenstanti, visada madinga kombinacija. Komoda tokia minimalistinė, kad net rankenėlių joje nėra. Nedidelė, kompatktiška, bet talpi komoda turi lentynas ir stalčius, kurie atsidarinėja "Push" mechanizmo pagalba. Visos judančios dalys, naudojamų kokybiškų mechanizmų dėka, atsidaro itin tyliai ir sklandžiai. Šis modelis primena "Molly" seriją, skiriasi tik rankenėlės ir atsidarymo mechanizmas. Atkreipkite dėmesį į apatinę komodos dalį - kojos pritvirtintos prie ąžuolinio pagrindo. Tai kuklus dizaino akcentas garantuojantis baldo tvirtumą ir stabilumą.  

"Mood" komodos paskirtis plati. Ir tinka ji daugeliui patalpų. Miegamajame rūbams susidėti, svetainėje indams, staltiesėms, biure - dokumentams susidėti. Komodos viršus visada puikiai pasitarnaus dailiam suvenyrui ar foto rėmeliui padėti.  

Matmenys: P80 x G40 x A89 cm, (plotis, gylis, aukštis).

"Mood" serijoje galite rasti daugiau komodų, vitrinas, skirtingų dydžių valgomojo stalus su kėdėmis. Švediški "Torkelson" baldai - ilgaamžis, kokybiškas pasirinkimas. Nedelskite ir susisiekite su mumis. 

Klausti išsamesnės informacijos

Išsamesnę informaciją jums suteiks konsultantas. Isku siūlo tūkstančius spalvų, medžiagų ir modulių kombinacijų.

  • Populiariausi lietuvoje