Komoda „Nordic“ 118x39cm

161011

Komoda „Nordic“ 118x39cm

161011
Kaina
1 202,00 €
Pasirinkite norimą audinio tekstūrą ir spalvą

Aiškios ir nesenstančios formos visada puošia interjerą. Paprastų formų šiaurietiško stiliaus ir natūralios medienos gaminys sukuria jaukią ir ramią aplinką. Gera mėgautis tokiu baldu. Ar jūs prijaučiate skandinaviškam dizainui, natūralumui, laisvei ir erdvei? Tuomet ši puiki tradicinės formos " Nordic" komoda kaip tik jums! Jis iškart patrauks kiekvieno žvilgsnį. 

Komoda modernaus skandinaviško stiliaus, pagaminta iš balinto ąžuolo masyvo ir faneruotės. Ji ypač dera prie panašaus atspalvio ąžuolinių grindų. Tvirta ir stabili. "Nordic" komoda suskirstyta į tris dalis - praktiška ir funkcionali. Čia yra ir stalčių, ir lentynų, turinčių mažas apvalias metalines rankenėles. Visos judančios komodos dalys atsidaro tyliai ir sklandžiai. "Nordic" komodos medinės kojos tvirtos, ąžuolinės. Tai suteikia lengvumo jausmą ir labai praktiška norint išvalyti po baldu susikaupusias dulkes. "Nordic" komoda itin talpi. Tiesa, ją pritaikysite ne tik svetainėje, bet ir miegamajame ar koriudoriuje, net biure. Pasidėti čia galite įvairiausius daiktus: dokumentus, staltieses, ar taures. Miegamajame puikiai sutalpinsite rūbus, rankšluoščius ar patalynę. Ypač toks stilius tiks jūsų užmiesčio sodybai. Pasitikėkite skandinaviška kokybe ir šis baldas jums taranaus ilgai! 

Matmenys: P118 x G39 x A85 cm, (plotis, gylis, aukštis).

"Nordic" serijoje rasite ir daugiau komodų. Beje, jeigu jūsų svetainėje stovi "Nordic" sofa - neabejokite ir įsigykite vieną iš šios serijos komodų. Lai jūsų svetainė spindi skandinavišku jaukumu!

 

Klausti išsamesnės informacijos

Išsamesnę informaciją jums suteiks konsultantas. Isku siūlo tūkstančius spalvų, medžiagų ir modulių kombinacijų.

  • Populiariausi lietuvoje