Stalas "Old oak" 140x95x75cm

31084-102

Stalas "Old oak" 140x95x75cm

31084-102
Kaina pradedant nuo
1 908,00 €
Pasirinkite norimą audinio tekstūrą ir spalvą

Old Oak - šiaurietiško dizaino, tvirto virtuvinio stalo pavyzdys. Pažvelgus į šį stalą, pirmiausia daugeliui kyla asociacijos su natūralia gamta ir kalnais apsupta sodyba. Tai itin tvirtas ir ilgaamžis stalas.

Metalinės kojos ir ąžuolo lentų stalviršis. Gan grubus dizainas, bet gerai apgalvotas. Tai puikus tradicinės skandinaviškos klasikos ir modernumo derinys. Kojų forma neįprasta - matine juoda spalva dažytas metalas su papildomo tvirtumo suteikiančia skersine dalimi, kuri atlieka ir puošnaus elemento vaidmenį. Stalviršis iš trijų, plačių, alyvuotų "Rustic" ąžuolinių lentų. Alyvuoto natūralaus medžio privalumas - esant poreikiui keletą kartų paviršių galite atnaujinti, jį švelniai pašveičiant ir vėl dengiant specialia alyva. Ir vaizdas natūralesnis, nei lakuotų paviršių. Pripažinkime - subtilu ir neįprasta. Ne toks jau ir grubus ar netašytas, kaip iš primo žvilgsnio gali pasirodyti! O jei dar priderintumėte elegantiškas, juodomis kojomis ir rusvu audiniu ar oda vilktas kėdes.. stalą "Old oak" drąsiai galite statyti namų valgomajame. Keturis, o prireikus ir šešis, žmones talpinantis stalas suteiks savito stiliaus jūsų namų interjerui.

Matmenys: I140 x G95 x A75cm, (ilgis, gylis, aukštis).

Virtuvinio/valgomojo stalo "Old Oak" priežiūra nesudėtinga - valykite sausa arba drėgna šluoste, venkite paviršiaus kontakto su cheminėmis ar dažančiomis medžiagomis. Karštiems indams naudokite specialius padėkliukus.

"Old Oak" serijoje rasite ir daugiau, didesnių išmatavimų stalų. Išsirinkite jūsų erdvei tinkamiausią.

Klausti išsamesnės informacijos

Išsamesnę informaciją jums suteiks konsultantas. Isku siūlo tūkstančius spalvų, medžiagų ir modulių kombinacijų.

  • Populiariausi lietuvoje