Stalas "Old oak" 280x95x75cm

31084-103

Stalas "Old oak" 280x95x75cm

31084-103
Kaina pradedant nuo
3 071,00 €
Pasirinkite norimą audinio tekstūrą ir spalvą

"Old Oak" - dar viena, visų numylėto Suomijos baldų gamintojo Pohjanmaan, valgomojo stalų kolekcija, pasižyminti gausiu natūralaus medžio baldų asortimentu. Jeigu ieškote didingo, patvaraus ir ilgaamžio valgomojo stalo ir pavargote nuo puošnių, minimalistinių ar be proto modernių dizainų - tuomet šis "Old Oak" stalas tikrai jums. Puikus šiaurietiško dizaino, tvirto virtuvinio stalo pavyzdys.

Pažvelgus į šį stalą pirmiausia daugeliui kyla asociacijos su natūralia gamta ir kalnais apsupta sodyba. Tai itin tvirtas ir ilgaamžis stalas. Metalinės kojos ir ąžuolo lentų stalviršis. Gan grubus dizainas, bet gerai apgalvotas. Tai puikus tradicinės skandinaviškos klasikos ir modernumo derinys.

Kojų forma neįprasta - matine juoda spalva dažytas metalas su papildomo tvirtumo suteikiančiomis skersinėmis dalimis, kurios atlieka ir puošnaus elemento vaidmenį. Stalviršis iš trijų, plačių, ilgų alyvuotų "Rustic" ąžuolinių lentų. Alyvuoto natūralaus medžio privalumas - esant poreikiui keletą kartų paviršių galite atnaujinti, jį švelniai pašveičiant ir vėl dengiant specialia alyva. Ir vaizdas natūralesnis, nei lakuotų paviršių. Pripažinkime - subtilu ir neįprasta. Ne toks jau ir grubus ar netašytas, kaip iš primo žvilgsnio gali pasirodyti! O jei dar priderintumėte elegantiškas, juodomis kojomis ir rusvu audiniu ar oda vilktas kėdes.. stalą "Old oak" drąsiai galite statyti namų valgomajame. Aštuonis ir daugiau žmonių talpinantis stalas, sukurs išskirtinį stilių jūsų namų interjere.

Matmenys: I280 x G95 x A75cm, (ilgis, gylis, aukštis).

Valgomojo "Old Oak" stalo priežiūra nesudėtinga - valykite sausa arba drėgna šluoste, venkite paviršiaus kontakto su cheminėmis ar dažančiomis medžiagomis. Karštiems indams naudokite specialius padėkliukus.

"Old Oak" serijoje rasite ir daugiau, mažesnių išmatavimų stalų. Išsirinkite jūsų erdvei tinkamiausią.

 

Klausti išsamesnės informacijos

Išsamesnę informaciją jums suteiks konsultantas. Isku siūlo tūkstančius spalvų, medžiagų ir modulių kombinacijų.

  • Populiariausi lietuvoje