Valgomojo stalas, Crescent Oak 240x101cm

31084-212

Valgomojo stalas, Crescent Oak 240x101cm

31084-212
Kaina pradedant nuo
1 737,00 €
Pasirinkite norimą audinio tekstūrą ir spalvą

Crescent - skandinaviško stiliaus įkvėpta serija, suteiksianti natūralumo ir jaukumo jūsų namams.
Ąžuolas - simboliškas medis, labai vertinamas ir dažnai naudojamas kokybiškų baldų gamybai. Tai tvirtumo ir didybės simbolis. Medžio masyvo baldų ir elementų gausu skandinaviško stiliaus balduose.
Crescent serija siūlo keletą skirtingų dydžių stalų ir kėdes. Vieni jų - ąžuoliniai valgomojo stalai. Iš pirmo žvilgsnio - gan įprastas ąžuolinis valgomojo stalas. Tačiau pažvelgus atidžiau iš kart suprasite jo vertę! "Crescent" valgomojo stalų išskirtinumas - subtilios dizaino detalės.

Tai didelis ir talpus valgomojo stalas. Jaukus ir tinkantis tiek keturiems, tiek aštuoniems žmonėms susėsti. Toks baldas labai dera erdvioje skandinaviško stiliaus svetainėje. Dailiai į šonus pasvirę laibos, bet tvirtos kojos, suteikia jam lengvumo ir elegancijos. Kojų dalis prie stalviršio yra juodos spalvos. Tai maža detalė suteikianti išskirtinumo ir galimybę greta derinti ne tik ąžuolines, bet ir juodos spalvos kėdes. Isku dizaineriai siūlo nebijoti ir išdrįsti rinktis dviejų spalvų kėdes - juodas ir ąžuolo. Pabandykite ir liksite nustebinti! Išskirtinis yra ir stalviršis. Jo šonuose matosi vertikalios, siauros ąžuolinės lentelės. Tai subtili ir puošni dizaino detalė.

Matmenys: I240 x G101 x A75cm, (ilgis, gylis, aukštis).
Užsisakyti galite ir analogišką juodos spalvos valgomojo stalą "Oak black". Sukurkite stilingą svetainę, "Crescent" baldų dėka!

Klausti išsamesnės informacijos

Išsamesnę informaciją jums suteiks konsultantas. Isku siūlo tūkstančius spalvų, medžiagų ir modulių kombinacijų.

  • Populiariausi lietuvoje