Valgomojo stalas, išskleidžiamas Dine, 120/170x80x75cm

31829-220

Valgomojo stalas, išskleidžiamas Dine, 120/170x80x75cm

31829-220
Kaina pradedant nuo
839,00 €
Pasirinkite norimą audinio tekstūrą ir spalvą

Valgomojo stalas "Dine" - skandinaviško stiliaus įkvėptas Italų gamintojo darbas.

Šviesus, elegantiškas stalas su prailginimo funkcija. Grakšti, aptaki stalo forma ir kompaktiškas dydis, suteikia galimybę šį stalą pritaikyti nedidelėje erdvėje. Jeigu negali pasigirti didele svetaine ir erdvia valgomojo vieta - išskleidžiamas stalas tikras išsigelbėjimas.

Universalus stilius ir neįnoringos spalvos. Prie šio stalo jaukiai vakarieniauti gali visa šeima - "Dine" stalas patogiai talpina iki šešių žmonių, o esant reikalui, čia glaudžiai susės ir aštuoni žmonės.

Ant dailiai į šonus pasvirusių, užapvalintų, balinto buko medienos stalo kojų, pritvirtintas baltas, melaminu dengtas, stalviršis. Stalviršio kampai taip pat užapvalinti. Melaminas - praktiška medžiaga, atspari įbrėžimams, vandeniui ir atlaiko net 180 laipsnių temperatūrą. Stalo išskleidimo mechanizmas sukurtas "Knygos" principu ir yra po stalviršiu. Taigi atėjus laikui dengti pietų stalą - jį išskleisite greitai ir lengvai.

Matmenys:I120/170 x G80 x A75cm, (ilgis, gylis, aukštis).

Galimi keturi spalviniai varinatai - tiek kojų, tiek stalviršio. Prie šio dizaino stalo labai gražiai žiūrisi "Led Wood" kėdės. Italų gamintojo "Connubia" valgomojo stalo dėka jūsų valgomasis bus mylimiausia visų vieta.

 

Klausti išsamesnės informacijos

Išsamesnę informaciją jums suteiks konsultantas. Isku siūlo tūkstančius spalvų, medžiagų ir modulių kombinacijų.

  • Populiariausi lietuvoje