Vitrina "Frame", juoda 90cm

31022-122

Vitrina "Frame", juoda 90cm

31022-122
Kaina pradedant nuo
1 545,00 €
Pasirinkite norimą audinio tekstūrą ir spalvą

Išraiškingai juoda vitrina „Frame“ - tobula ieškantiems tikrai ypatingo baldo, kuris namuose atkreips visų dėmesį.

Tai talpi ir praktiška vitrina, turinti du erdvius stalčius bei keletą, už stiklinių durelių pasislėpusių, lentynėlių. Stalčiuose patogu pasidėti įvairiausius daiktus, o už stiklinių durelių puikuotis gali gražus indų komplektas, dailios taurės, o galbūt net jūsų išskirtinė kolekcija, suvenyrai.

Vitrinos “Frame” stilius visiškai minimalistinis, dizainas žavi paprastumu. Durelės atsidaro ir užsidaro paspaudimu, taigi jokių rankenėlių čia nerasite. Tai suteikia baldui dar daugiau kuklumo. Kertinis šio baldo akmuo yra įspūdinga spalva, įnešanti interjerui paslapties, bei kokybė. Vitrina tvirtai stovi ant metalinių kojelių. Stalčiai ir rėmas pagaminti iš beržo masyvo. Vitrinos lentynos – stiklinės.

Juodos spalvos vitrina „Frame“ dera tiek moderniai įrengtuose miesto namuose, tiek užmiesčio sodyboje. Ją statyti galite svetainėje, valgomajame. Tai be abejonių funkcionalus bei puošiantis namus baldas, kurį priderinę prie šviestuvų bei kitų aksesuarų, išgausite neapsakomą įspūdį!

Matmenys: P90 x G42 x A153cm, (plotis, gylis, aukštis).

Užsisakyti galima ir jūsų norimų išmatavimų vitrinas. Taip pat pasirinkti galite ir spalvą. Baltai vitrinai naudojama MDF plokštė. Galite rinktis natūralaus beržo baldą arba kombinuotą: juodai dažytas beržas su natūralaus beržo spalvos durelėmis. Atitinkamai derinamos juodos spalvos arba baltos metalinės kojelės.

Klausti išsamesnės informacijos

Išsamesnę informaciją jums suteiks konsultantas. Isku siūlo tūkstančius spalvų, medžiagų ir modulių kombinacijų.

  • Populiariausi lietuvoje