Natūralaus pluošto / rankų darbo kilimas / Annapuna 169x230cm /

1 987,00 1 192,20

Užsakius, pristatymo terminas 3-6 savaitės

SIŲSTI UŽKLAUSĄ

Neradote sau tinkamo baldo? Turime platų pasirinkimą bei daugybę audinių visoms sofoms ir foteliams.

Matmenys

Aprašymas

Aprašymas

Kilimas – vienas jaukiausių namų interjero elementų. Tai universali interjero detalė: jie gali tapti esminiu kambario akcentu, sukuriančiu jaukią atmosferą, išryškinančiu arba jungiančiu interjero spalvas.

Nėra nieko geriau, kaip mėgautis prabangiu kilimu, kuris yra vienetinis ir meistriškas rankų darbo kūrinys. Rankų darbo kilimai gaminami švariau ir kokybiškai, priešingai nei masinės gamybos. Natūralaus pluošto rankų darbo kilimai tarnaus jums ilgai, o iš daugybės „Isku“ siūlomų dizainų ir raštų išsirinksite jūsų interjerui ir skoniui tinkamiausią.              

Šis kilimas tiems, kurie mėgsta kontrastingus, gėlėtus raštus. Kurdami interjerus, ieškokite ypatingų kilimų – nenuobodžių, autentiškų ir natūralių. Šis „Anapuna“ kilimas atrodo labai prabangiai. Kilimas išaustas mėlyname fone baltais gėlių raštais, kurie tarsi iš šonų įrėminti baltame, tarsi nebaigtame spalvinti,  fone. Tai itin kontrastingas, bet ramus, žvilgsnį kaip mat patraukiantis dizainas. Šilko detalės išryškina visą kompoziciją. Šiame kilime naudojama vilna, šilkas ir kanapių pluoštas. Toks kilimas įspūdingai atrodys ir šviesiame, ir tamsesnių spalvų klasikiniame interjere.

 Matmenys: 169 x 230 cm.

Švedų gamintojo „Anapuna“ kilimai rankų darbo, kilę iš pietinės Himalajų pusės. Šių kilimų, nuo seno naudojamos audimo technikos, kilę iš Tibeto ir jo apylinkių. Naudojamas pluoštas yra aukštos kokybės, kartais maišomas su šilku. Audimas labai tankus, o naudojamos adatos labai smailios, todėl kilimai itin minkšti ir elastingi.