Natūralaus pluošto / rankų darbo kilimas / Super Pashtu 162×226 cm/

1 966,00 1 179,60

Užsakius, pristatymo terminas 3-6 savaitės

SIŲSTI UŽKLAUSĄ

Neradote sau tinkamo baldo? Turime platų pasirinkimą bei daugybę audinių visoms sofoms ir foteliams.

Matmenys

Aprašymas

Aprašymas

Nėra nieko geriau, kaip mėgautis prabangiu kilimu, kuris yra vienetinis ir meistriškas rankų darbo kūrinys. Rankų darbo kilimai gaminami švariau ir kokybiškai, priešingai nei masinės gamybos. Galite neabejoti, kad toks kilimas skleidžia gerą energiją, atsakingai pagamintas iš pačių geriausių medžiagų. Natūralaus pluošto rankų darbo kilimai tarnaus jums ilgai, o iš daugybės „Isku“ siūlomų dizainų ir raštų išsirinksite jūsų interjerui ir skoniui tinkamiausią.  

Šis šiltas, vilnos kilimas tiems, kurie mėgsta tradicinius rytietiškus raštus. Kurdami interjerus, ieškojome ypatingų kilimų – nenuobodžių, autentiškų ir natūralių. Kreminių spalvų kilimas su gėlių raštais, kraštuose įrėmintas tamsaus rusvo fono ornamentais. Naudojami nelygaus storio, rankomis suverpti siūlai, sukuria išskirtinę tekstūrą. Natūralūs atspalviai bei jų deriniai tvirtai austi augaliniais dažais dažytais, Afganistano kalnų avių vilnos, siūlais. 

Kilimas – vienas jaukiausių namų interjero elementų. Tai universali interjero detalė: jie gali tapti esminiu kambario akcentu, sukuriančiu jaukią atmosferą, išryškinančiu arba jungiančiu interjero spalvas.

Matmenys:  162 x 226 cm.

Švedų gamintojo „Bargi“ kolekcijos „Pashtu“ kilimai priskiriami moderniems ir moderniai klasikai, pagaminti naudojant senovines verpimo, dažymo, audimo tradicijas. Dažniausiai naudojamos žaliavos – vilna ir medvilnė. Raštai įvairūs: modernūs, vieno tono švelniai dryžuoti, stulbinančiai spalvingi ar persipynę su tradiciniais motyvais.