Pagalbinė kėdutė Vilja 26cm

105,00

Užsakius, pristatymo terminas daugiau nei 10 savaičių

SIŲSTI UŽKLAUSĄ

Neradote sau tinkamo baldo? Turime platų pasirinkimą bei daugybę audinių visoms sofoms ir foteliams.

Matmenys

Aprašymas

Aprašymas

Pagalbinė kėdutė Vilja – 26cm aukščio kėdė, kuri gali būti trijų spalvų: juoda, balinto ąžuolo ir natūralaus ąžuolo. Kėdės kojos iš ąžuolo masyvo, o sėdimoji dalis MDF plokštės su 2,9cm medžio faneruote. Labai simpatiškas ir skandinaviškas kėdės dizainas įgalina šį baldą naudoti visoms paskirtims ir skirtinguose interjeruose. Kėdė sukurta dizainerių iš Suomijos Ilari Jääskeläinen ir Panu Kiukkonen. Kėdės dizainas pažvelgus iš arčiau – ne toks jau ir paprastas. Išbaigta ir apgalvota kiekviena detalė: glotniai užapvalinti sėdimosios dalies kraštai, viduryje palikta tuščia apskrita erdvė, kad būtų patogu kėdę kilnoti. Kėdutės Vilja kojų konstrukcija tvirta: keturi apvalūs pasvirę medžio brūseliai apačioje sudaro kvadratą.

Pagalbinė kėdutė Vilja viena iš Vilja serijoje esančių kėdžių: baro, taburetė ir žema pagalbinė kėdutė. Visų jų sėdimosios dalies matmenys yra vienodi, pagrindo (kojų) dydis taip pat. Skiriasi tik aukštis: 26 / 42 / 65cm.

Matmenys: Skersmuo 31cm. Aukštis 26cm.

Naudoti šias kėdes rekomenduojame tiek prie baro, virtuvėje, tiek prie reguliuojamo aukščio darbo stalo, norit pakeisti sėdėjimo padėtį. Mažiausioji kėdutė tai puikus ir praktiškas aksesuaras, kurio dėka namuose suteiksite jaukumo ir įvairumo. Tai gali būti ir puiki vieta gėlėms skirtingame aukštyje sudėti. Arba naudojama kaip laiptelis aukščiau padėtiems daiktams pasiekti. Mėgiama bei naudinga bus ir vaikų tarpe.

Iliustracijose pateikiame keletą pavyzdžių. Pasitelkite savo vaizduotę ir papildykite namų interjerą šiuo naudingu ir praktišku baldu.