Pufas „Liz“

555,00

Užsakius, pristatymo terminas daugiau nei 10 savaičių


Neturime

SIŲSTI UŽKLAUSĄ

Neradote sau tinkamo baldo? Turime platų pasirinkimą bei daugybę audinių visoms sofoms ir foteliams.

Matmenys

Aprašymas

Aprašymas

Pufas yra turbūt pats šauniausias baldas. Kodėl? Sutikite, juk ne kiekvienas būdamas toks mažas sugeba viską taip sujungti į gražią visumą. Dažniausiai šie maži baldeliai būna nepelnytai nuvertinti nors iš tiesų atlieka daug svarbesnį vaidmenį nei iš pažiūros būtų galima pagalvoti! 

Sukurtas ilgamečio “Isku” dizainerio Raimo Räsänen, pufas “Liz” pasižymi impozantiškumu bei patvarumu. Tai idealus pasirinkimas kartu renkantis fotelį ar sofą, suteikiantis namų dizainui pilnatvės įspūdį.

Matmenys: P50 cm x G51cm x A41 cm (plotis x gylis x aukštis).

Atsižvelgiant į jūsų namų ar jau turimų baldų dizainą, pufo “Liz” apmušalai gali būti tekstiliniai arba odiniai. Taip pat kaip ir su visais “Isku” baldais, galima spalvų įvairovė. Pufo kojelės gali būti medinės arba metalinės. Viskas priklauso nuo jūsų fantazijos!

Atnaujinkite savo namus su pufu “Liz”, jūsų namai to nusipelnė!

Pristatymo informacija
Atsiėmimas salonuose arba sandėliuose - NEMOKAMAI ISKU transporto paslauga 75€ Kuršių Nerija - klausti atskirai žemiau nurodytais kontaktais
Jums pageidaujant užnešime baldus į namus, sumontuosime ir išvešime pakauotes. Daugiau apie šias bei kitas paslaugas klauskite salonų darbuotojų.

Prieš pateikdami užsakymą, pasitikslinkite produkto likutį bei pristatymo terminus el. paštu [email protected], tel. 8 652 62233