Rašomasis stalas „Classic”, medžio imitacijos

Užsakius, pristatymo terminas 6-10 savaičių

SIŲSTI UŽKLAUSĄ

Neradote sau tinkamo baldo? Turime platų pasirinkimą bei daugybę audinių visoms sofoms ir foteliams.

Matmenys

Aprašymas

Aprašymas

Šiais laikais tapo labai populiaru dirbti iš namų. Jei jūs vienas iš tokių žmonių, ko gero ruošiatės namuose praleisti didžiąją dalį savo dienos. Todėl ypatingai svarbu, kad jūsų darbo aplinka būtų kaip įmanoma labiau patogesnė, kad darbas vyktų sklandžiai ir našiai. 

Tiek baldo dizainas, tiek jo praktiškumas yra vienodai svarbūs darbo kambaryje. Aukštos kokybės, funkcionalus rašomasis stalas be jokios abejonės yra vienas didžiausių padėjėjų atliekant kasdienines su darbu susijusias užduotis. Tačiau tuo pačiu reikia nepamiršti, kad stalas yra svarbi interjero detalė ir turi džiuginti akį savo estetiška išvaizda. 

Rašomasis stalas “Classic” pagamintas iš kruopščiai atrinktos suomiškos pušies medienos. Minimalistinis dizainas bei nepretenzinga šviesi spalva leis priderinti stalą bet kurioje erdvėje. Jis puikiai tiks tiek vaikų kambaryje, tiek jūsų asmeniniame darbo kambaryje. Stalas “Classic” todėl ir yra yra “Classic”, kad pasižymi niekada nesenstančiu dizainu. Taip pat stale yra po du 20 – ties bei 10 – ties centimetrų aukščio stalčiai užtikrisiantys patogų daiktų laikymą.

“Isku” didžiuojasi galėdama pristatyti aukštus skandinaviškos kokybės standartus atitinkančius rašomuosius stalus “Classic”, kurių šioje kolekcijoje net keturi. Kviečiame pasirinkti labiausiai atitinkantį jūsų poreikius. Prie rašomojo stalo taip pat galite rinktis iš daugybės lentynėlių sudarytą lentyną “Classic”, kuri padės sukurti vientisą namų interjero dizainą.

Matmenys: P136 cm x G54 cm x A70.6 cm (plotis x gylis x aukštis).

“Isku” baldai pavers jūsų darbo erdvę ypatinga!

Pristatymo informacija
Atsiėmimas salonuose arba sandėliuose - NEMOKAMAI ISKU transporto paslauga 75€ Kuršių Nerija - klausti atskirai žemiau nurodytais kontaktais
Jums pageidaujant užnešime baldus į namus, sumontuosime ir išvešime pakauotes. Daugiau apie šias bei kitas paslaugas klauskite salonų darbuotojų.

Prieš pateikdami užsakymą, pasitikslinkite produkto likutį bei pristatymo terminus el. paštu [email protected], tel. 8 652 62233