Plokštės saulės skėčio pagrindui Granit 25kg 4vnt

535,00

Pristatymo terminas iki 1 savaitės


SIŲSTI UŽKLAUSĄ

Neradote sau tinkamo baldo? Turime platų pasirinkimą bei daugybę audinių visoms sofoms ir foteliams.

Matmenys

Aprašymas

Aprašymas

Plokštės saulės skėčio pagrindui pagamintos iš kvadrato formos marmuro. Kiekviena plokštėn sveria 25kg. Šis pagrindas (4 plokštės) skirtas didžiausiems skėčiams, bendras svoris 100kg. Tinka Linz, Plaani skėčiams.

Kad galėtumėte be rūpesčių saulėtą dieną mėgautis pavėsiu, įsigykite tvirtą ir patikimą stovą skėčiui. Orai kartais nenuspėjami, taigi negalite žinoti, kada užeis vėjo gūsis. O jeigu pamiršite suskleisti saulės skėtį nakčiai – nesukite dėl to galvos ir ramiai miegokite.

Kaina nurodyta 4 plokščių.

Matmenys: 48x48cm.

Spalva: pilka.

Rinkdamiesi stovą skėčiui įvertinkite pagrindo formą, svorį, skėčio diametrą, paviršių, ant kurio laikysite skėtį. Isku rasite 25, 30, 40 ir 100 kilogramų pagrindus. Pasitarkite su mūsų specialistais ir išsirinkite sau tinkamiausią.
Granit plokštės saulės skėčio pagrindui pritaikytos tam tikrų skėčių pagrindams.
Pristatymo informacija
Atsiėmimas salonuose arba sandėliuose - NEMOKAMAI ISKU transporto paslauga 75€ Kuršių Nerija - klausti atskirai žemiau nurodytais kontaktais
Jums pageidaujant užnešime baldus į namus, sumontuosime ir išvešime pakauotes. Daugiau apie šias bei kitas paslaugas klauskite salonų darbuotojų.

Prieš pateikdami užsakymą, pasitikslinkite produkto likutį bei pristatymo terminus el. paštu [email protected], tel. 8 652 62233