Kabykla „Noble” 70x35cm

5166002

Kabykla „Noble” 70x35cm

5166002
Kaina
297,00 €
Pasirinkite norimą audinio tekstūrą ir spalvą

Prieškambaris - tai vieta, kurią pirmiausia pamato pas jus užėję svečiai. Taigi labai svarbu, kad ši, dažniausiai nedidelė erdvė, sudarytų teigiamą pirmą įspūdį pas jus užsukusiems žmonėms. Net ir paštininkė, atnešus jums registruotą laišką, pamato jūsų prieškambarį!

"Isku" siūlo daug skirtingų sprendimų šioms patalpoms. Kabykla "Noble" vienas iš jų. Tai minimalistinė, bambuko medžio, tvirtai pastatoma kabykla. Ji tvirtinama viršuje prie sienos ir apačioje prie grindų. Ypač tinka nedidelei erdvei, lengva konstrukcija neapsunkina mažos patalpos. "Noble" rūbų kabykla kompaktiška, tačiau labai funkcionali! Ant šešių įtvirtintų medinių kabliukų viršuje sukabinsite nemažai paltų ar striukių, o apatinė lentyna puikiai pasitarnaus kepurei, pirštinėms ar šalikui pasidėti. Ši "Noble" lentyna viduryje turi stalčių, kuris puikiai tiks raktams, batų šepečiui padėti. Jeigu jūs turite uždarą, įeinamą rūbinę - ji gali tikti ir ten. "Noble" rūbų kabyklos dizainas nesudėtingas, o natūrali medžio spalva visada madinga. Taigi šį baldą pritaikyti galima prie skirtingų interjerų. 

Matmenys: P70 x G35 x A180 cm, (plotis, gylis, aukštis).

"Noble" rūbų kabykla tai minimalistinis, funkcionalus ir nepretenzingas baldas. Ji puikiai žiūrėsis daugelyje interjerų.

Klausti išsamesnės informacijos

Išsamesnę informaciją jums suteiks konsultantas. Isku siūlo tūkstančius spalvų, medžiagų ir modulių kombinacijų.

  • Populiariausi lietuvoje