Sofa Discovery 234x95cm su Chameleon gobelenu

815,00

Pristatymo terminas iki 1 savaitės

Turime

SIŲSTI UŽKLAUSĄ

Neradote sau tinkamo baldo? Turime platų pasirinkimą bei daugybę audinių visoms sofoms ir foteliams.

Matmenys

Aprašymas

Aprašymas

Sofa Discovery – modernus baldas tiesiog kviečiantis prisėsti ir atsikvėpti! Universalaus dizaino dėka sofa pritaikoma ne tik namų, bet ir biuro patalpose.

Tvirto sofos rėmo dėka šis baldas tarnaus jums metų metus. Siūlome net septynis sofos modelius. tad vienas iš jų neabejotinai tiks jūsų namams.

Sofos sėdimosios dalys bei atlošai laisvai pakeliami, nėra pritvirtinti.

Sofa Discovery yra “lounge” tipo, tad kojelių ji neturi. Sofa be galo komfortiška ir patogi sėdėti kišeninių spyruoklių bei maišyto užpildo dėka. Sofos užpildas yra maišytas: plunksnų su specialiu prolono pluoštu. Tai geras tarpninis pasirinkimas, kadangi ne visiems patinka 100% plunksnų užpildai. Tobulas balansas ižtikrina maksimalų komfortą.

Matmenys: P234 x G95 x A80/44 cm.

Pristatymo informacija
Atsiėmimas salonuose arba sandėliuose - NEMOKAMAI ISKU transporto paslauga 75€ Kuršių Nerija - klausti atskirai žemiau nurodytais kontaktais
Jums pageidaujant užnešime baldus į namus, sumontuosime ir išvešime pakauotes. Daugiau apie šias bei kitas paslaugas klauskite salonų darbuotojų.

Prieš pateikdami užsakymą, pasitikslinkite produkto likutį bei pristatymo terminus el. paštu [email protected], tel. 8 652 62233