Vertybės

Suomiškų baldų įmonė ISKU jau nuo 1928 m. laikoma šiaurietiškos kokybės ir dizaino etalonu. Puikiai suprasdami, kad baldai yra svarbiausias gyvenamosios, darbo ir mokymosi aplinkos elementas, ISKU kuria gaminius, kurie išsiskiria ne tik funkcionalumu ir dizainu, bet ir išliekamąja verte.

ISKU susikūrė kaip šeimos verslas – toks liko ir iki šiol. Šiuo metu verslą sėkmingai valdo ir šeimos tradicijų tęstinumą užtikrina jau trečiosios kartos atstovai – optimizmu trykštantys Seppo Vikström ir jo sesuo Nea Vikström. Atsakomybę brolis ir sesuo dalinasi pusiau: Seppo rūpinasi gaminių kokybe, o Nea dalyvauja produktų kūrimo procese ir užtikrina išskirtinį gaminių dizainą bei patogumą.

ISKU, įkūnydama suomišką kultūrą ir pasaulėžiūrą, nuo seno remiasi trimis pagrindinėmis vertybėmis: ilgaamžiškumu, laikui nepavaldžiu dizainu ir atsakingu požiūriu į aplinką.

20-ąjį veiklos jubiliejų Lietuvoje mininčios kompanijos baldų kokybe lietuviai turėjo progą įsitikinti jau ne kartą. Klientai ypač vertina nedingstantį naujumo pojūtį – ISKU baldai sukurti taip, kad nei intensyvi eksploatacija, nei natūralūs dėvėjimosi procesai, rodos, nedaro jiems jokios įtakos. Keista, tiesa? Kas šiais nuolat besikeičiančio pasaulio laikais dar gamina gaminius, kurie galėtų tarnauti žmogui dešimtmečius? ISKU gamina. Savo ruožtu šiaurietiškas, minimalistinis baldų dizainas yra gludinamas tol, kol įgauna madoms ir laikui atsparias formas, kitaip tariant – stiliui nesvarbu, kurie dabar metai. Tai, kas subtilu, ir išlieka subtilu.

ISKU daug dėmesio skiria ir aplinkos tausojimui. Naudodami tik ypatingu tvarumu pasižyminčias medžiagas, ISKU saugo natūralius gamtinius išteklius, be to, nuolat ir išradingai perdirba gamybos proceso metu liekančias medžiagas.

Vadovaudamasi griežtais ir reikliais suomiškos meistrystės principais, ISKU sukūrė unikalią baldų gaminimo kultūrą. Bet, kaip sakoma, geriau vieną kartą pamatyti negu dešimt kartų išgirsti.

Mūsų baldų salone Vilniuje galėsite rasti: svetainės, lauko, biuro, mokyklinius bei ligoninių antibakterinius baldus. Ekspozicijoje turime didelę pasiūlą: kilimų, sofų, lovų, elektrinių kilnojamų darbo stalų, mokyklinių ir ofiso ergonominių kėdžių.

"ISKU" Suomiškų baldų salonas Vilniuje 

Ogmios mieste

P.Lukšio g. 21

Baldai namams  +370 650 74551

Baldai biurui ir mokyklai +370 653 74179 

info@isku.lt

 

Darbo laikas:

I-V: 10 - 19

VI: 10 - 17