Ergonomiška darbo vieta suteikia daugiau malonumo bei užtikrina geresnius darbo rezultatus

Mums visiems bent kartą teko patirti nepatogumus dirbant prie per žemo ar per aukšto stalo. O išsirinkti darbui tokį stalą bei kėdę, kad jų aukščių santykis būtų teisingas – apskritai nelengva. Gydytojai teigia, kad šiuolaikinių biurų darbuotojų sveikatos problemos nemažai susijusios su tuo, kad darbuotojai valandų valandas priversti sėdėti nepatogiai, mažai juda. Tiesa slypi tame, kad ilgainiui neteisingo aukščio ofiso baldai gali pakenkti sveikatai. Nenuostabu, kad sėdimąjį darbą dirbantys biuro darbuotojai dažnai skundžiasi riešo sąnarių problemomis bei kaklo, pečių juostos įtampos keliamais skausmais. Jų išvengti padės ISKU siūlomi reguliuojamo aukščio stalai.

Stalas, pagal jūsų poreikius

ISKU reguliuojamo aukščio stalai tinkami bet kokio ūgio darbuotojui. Jeigu jūs aukštesnis, nei dauguma – galite stalą pakelti į reikiamą aukštį. Na o jeigu esate žemesnis, jums taip pat nereikės daugiau sėdėti įsitempus, kad išlaikytumėte taisyklingą kūno padėtį. Darbo prie kompiuterio metu norite dažniau keisti kūno padėtį, kad jis netirptų ar neskaudėtų galvos, kaklo, nugaros bei rankų? Tam tereikia paspausti vieną mygtuką. Tai be galo patogus sprendimas. Stalo aukštį galima reguliuoti vienu mygtuko paspaudimu. Elektra reguliuojamo aukščio stalas – teisingai investicija, ypač jeigu žmonės dažnai keičia savo darbo vietą. Patalpose, kuriose vyksta susirinkimai, auditorijose sureguliuoti stalo aukštį
galima vienu judesiu. Sėsdami už kolegos stalo jūs lengvai ir greitai galite pasirinkti jums patogų aukštį.
Dar viena šių stalų ypatybė – esant reikalui juos galima sukomplektuoti su specialiais akumuliatoriais ar ratukais, kad galėtumėte juos perstatyti be ypatingų pastangų pasitarimų ar posėdžių metu. Toks stalas pravers ne tik biure, bet ir namuose. Neretai virtuvėje esantis darbinis plotas ar virtuvinis stalas pagal aukštį tinka tik vienam darbui atlikti. Gaminant maistą, užsiimant rankdarbiais ar ruošiant pamokas reikalingas skirtingas stalo aukštis. Tad mūsų laikysenai ne į naudą, jei nuolat stovėsime susikūprinę ar įsitempę. Ateityje tai gali sukelti nemalonių sveikatos sutrikimų. Šį stalą vienu mygtuko paspaudimu galima pakelti ar nuleisti iki reikiamo aukščio ir produktyviai pratęsti darbą prie jo.

Stalas, kuris visada bus reikalingas

Ilgainiui mūsų poreikiai keičiasi. Tenka pripažinti, kad reguliuojamo aukščio stalas yra akivaizdus ilgalaikės investicijos pavyzdys. Jei ateityje prireiktų didesnio stalo, jums netektų pirkti naujo. Pakaktų nusipirkti naują stalviršį. Ar tai įmanoma? Turint ISKU reguliuojamo aukščio stalą, kurio kojos ir stalviršis yra atskiri vienetai, jūs greit šį klausimą išspręsite. Teleskopinės sistemos pagalba stalo kojas galima praplėsti arba sustumti, ko dėka galima keisti stalviršį.
Priklausomai nuo modelio, stalo aukštį galima reguliuoti 63-128 cm ir 73-138 cm intervale Kas dar džiugina? Be dydžių įvairovės, galima pasirinkti ir stalviršio medžiagą ar formą. Stalviršiai turi skirtingą plotį. Užsakyti galima ovalo formos stalus, taip pat kampinius stalus su trejomis kojomis. Skirtingi modeliai turi skirtingą kiekį variklių, skirtingą apkrovą bei reguliavimo galimybes. Galima pasirinkti tokių matmenų stalviršį, koks jums šiuo metu reikalingas.

 

Stalų su išskirtine kaina pasirinkimas čia