[vc_row][vc_column][vc_raw_html]JTNDaWZyYW1lJTIwd2lkdGglM0QlMjIxMTkyJTIyJTIwaGVpZ2h0JTNEJTIyNjcxJTIyJTIwc3JjJTNEJTIyaHR0cHMlM0ElMkYlMkZ3d3cueW91dHViZS5jb20lMkZlbWJlZCUyRllwcWszZ3pib19nJTNGJTI2YXV0b3BsYXklM0QxJTI2bG9vcCUzRDElMjZwbGF5bGlzdCUzRFlwcWszZ3pib19nJTIyJTIwZnJhbWVib3JkZXIlM0QlMjIwJTIyJTIwYWxsb3clM0QlMjJhY2NlbGVyb21ldGVyJTNCJTIwYXV0b3BsYXklM0IlMjBlbmNyeXB0ZWQtbWVkaWElM0IlMjBneXJvc2NvcGUlM0IlMjBwaWN0dXJlLWluLXBpY3R1cmUlMjIlMjBhbGxvd2Z1bGxzY3JlZW4lM0UlM0MlMkZpZnJhbWUlM0U=[/vc_raw_html][vc_column_text text_larger=”no”]

Išvenkite virusų antimikrobinių baldų pagalba

Kompanija „Isku“ sukūrė pirmąją pasaulyje antimikrobinių baldų kolekciją, kuri efektyviai užkerta kelią infekcijų ir mikrobų plitimui.

Ši naujovė pagrįsta naujomis technologijomis, panaudojant natūralų varį ir sidabrą baldų paviršių, audinių ir dangų gamyboje. Lakų, dažų bei laminatų sudėtyje naudojami sidabro jonai. Varis naudojamas balduose, kaip metalinės dangos alternatyva. Baldai su antimikrobinėmis savybėmis aktyviai užkerta kelią infekcijų dauginimuisi ir plitimui.

Žiema yra gripui palankiausias sezonas. Kaip papildomą šios žiemos sezono premiją gavome koronavirusą, kuris plinta visame pasaulyje. Įvairūs kontaktiniai paviršiai viešosiose erdvėse yra viena iš mėgstamiausių virusų dauginimosi ir plitimo vietų, tad  smarkiai įsisiūbavus gripui, iki trečdalio biurų paviršių gali būti padengti mikrobais. Viešosiose erdvėse virusai labai efektyviai plinta per įprastų baldų paviršius. Per 2 – 4 valandas ligos sukėlėjas paplinta ant įvairių biuro ir kitų viešųjų erdvių baldų paviršių, kuriuos liečiame.

Apsauga nuo virusų natūraliomis priemonėmis

Antimikrobiniai baldai veikia kaip savaiminis valymas ir efektyviai užkerta kelią mikrobų dauginimuisi ir plitimui. Svarbiausia, kad infekcijų prevencijos savybė neįtakoja baldų patogumo ar biuro jaukumo bei komforto.

Ilgaamžiškumas, pritaikymas ir lengva priežiūra

Antimikrobinė baldų savybė nėra nuvaloma ar nudėvima. Antimikrobinė savybė yra pačioje medžiagos sudėtyje ir neturi ypatingų valymo ir priežiūros reikalavimų.  Baldai ilgai tarnauja ir gali būti pritaikyti įvairios paskirties patalpose.

Antimikrobiniai „Isku“ baldai – tai pirma pasaulyje kolekcija viešosioms erdvėms, kuri užkerta kelią plisti infekcijoms, taip pat teikia komfortą ir dovanoja nepriekaištingą dizainą.  Platus „Isku“ gaminių ir medžiagų pasirinkimas suteikia galimybę išskirtinam įvairios paskirties viešosios erdvės išplanavimui.


  

Nedarbingumas dėl ligos sumažėja net 20% vien tik antimikrobinių baldų dėka

Ar gali biuro baldai pagerinti organizacijos veiklos efektyvumą? Taip, gali. Atliktų tyrimų rezultatai rodo, kad antimikrobinių baldų dėka laikinas nedarbingumas dėl ligos sumažėja iki 20%. Tai tiesiogiai susiję su darbo našumo gerinimu. Tokiu būdu, antimikrobiniai baldai yra investicija, kuri duoda teisingą grąžą.

Protingos baldų kainos

Samprata ”antimikrobiniai baldai” gali asocijuotis su aukšta kaina, tačiau dažnai kaina yra mažesnė, nei galėtumėte įsivaizduoti. Antimikrobiniai „Isku“ kompanijos baldai tik 15-20% brangesni už įprastinius baldus be antimikrobinių savybių.  Laikino nedarbingumo dėl ligos minimizacija ir tuo pačiu pagerėjęs darbo našumas žymiai paspartina investicijos grąžą.

Baldai viruso prevencijai

Visi „Isku“ biuro ir kitų viešųjų patalpų baldai gali būti pagaminti iš antimikrobinių medžiagų, kurios neleidžia mikrobams daugintis ant dažniausiai liečiamų paviršių. „Isku“ baldai ypatingai tinkami viešose erdvėse, kuriose lankomasi žymiai daugiau nei įprastai.

Drauge su rankų higiena ir paviršių valymu, „Isku“ baldai padidina patalpų švarumo lygi bei padeda sukurti higienišką aplinką. O tai mažina susirgimų riziką ir pagerina darbo našumą. Didesniuose biuruose, mokyklose, ligoninėse higiena ypatingai svarbi.  Antimikrobiniai baldai – rūpestis ne tik savimi, bet ir mus supančia aplinka. Tai vienareikšmiškai ilgalaikė investicija į visų sveikatą.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text text_larger=”no”]

Juliana Vološinova

Projektų vadovė
Tel. +370 684 52038

 

 
[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text text_larger=”no”]

Tarek Nofal

Komercijos direktorius
Tel. +370 6335 0000
[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]