Innagrow – pirmas pasaulyje rekreacinis sodas, pagrįstas akvaponika!

InnaGrow yra pramonę keičianti naujovė

Tai mažai priežiūros reikalaujantis, paprastas, stilingas, ekologiškas ir užburiantis – puikaus dizaino interjero gaminys, suteikiantis žmonėms komfortą, harmoniją, prasmę ir laimę.
Norime, kad patalpų gamtos koncepcija visur taptų esmine miesto kasdienio gyvenimo dalimi. Ir, ko gero, svarbiausia, „Solu“ leidžia milijonams žmonių, gyvenančių miesto aplinkoje visame pasaulyje, patiems užsiauginti maistą taikant įspūdingą akvaponikos metodą.

Privalumai

Gamtos ciklas viduje – tai pramoginė veikla, kuri kiekvienam suteikia džiaugsmo, harmonijos ir tikslo.

„Solu buvo sukurta taip ir tam, kad būtų galima stebėti. Žuvys, augalai ir gamtos ciklas yra šio šou žvaigždės ir priežastys, kodėl Solu taip traukia akį. Dizainas yra minimalistinis, kad būtų atskleista svarbiausia – pati gamta.„
 
Pekka Toivola – produkto dizaineris

Ar žinote, kad..

  • Taikant akvaponikos principus, galima auginti beveik visas gėlavandenes žuvis, gėlavandenius vėžius ar vėžiagyvius, jei tik jie klesti panašioje temperatūroje kaip bakterijos ir augalai.
  • Begalinis džiaugsmas žuvis stebėti, maitinti ir puoselėti. Tai savaime naudinga ir įdomi patirtis.
  • Šios dekoratyvinės žuvys vis dar gamina daug maistinių medžiagų, kurių reikia augalams.
  • Kadangi augalai naudoja šias maistines medžiagas, vanduo išlieka tinkamas gyventi, o akvariumo priežiūra yra daug lengvesnė.

Indrė Staražinskaitė
Projektų vadovė

Sudomino šis produktas, bet turite daugiau klausimų?

Susisiekite su mūsų specialiste Indre tel. +370 640 64041 ir sužinosite visas detales!

Kas yra akvaponika?

Akvaponika yra senas žuvų ir augalų auginimo procesas. Žuvys, augalai ir mikrobai sukuria simbiotinį ryšį, kaip ir mūsų natūraliose lauko ekosistemose.
 
1. Valgomieji arba dekoratyviniai augalai
2. Jokio laistymo
3. Jokio tręšimo
4. Nėra dirvožemio
5. Nėra piktžolių
Techninis reikalavimas: vienas maitinimo lizdas (100–240 VAC, 8,0 A, 50–60 Hz). InnaGrow Solu galima prijungti į sieninį lizdą. Maitinimo laidas (5 metrai) išvestas vidinio sodo bloko apačioje.

AKVARIUMAS:

Plotis 130 cm; Aukštis 56 cm – vandens lygis 49 cm; Gylis 36 cm; Vandens talpa 215 l; Bendras vandens kiekis (įskaitant baką) 355 l

SVORIS:

Tuščias 145 kg / Pilna apkrova 640 kg

MAKSIMALUS ENERGIJOS SĄNAUDOJIMAS:

Grow lysvės apšvietimas (laikmatis) 2×40 w

Akvariumo apšvietimas (laikmatis) 30 w

Vandens siurblys 15w

Šildytuvas (termostatas) 150w

Akvaponika yra procesas be dirvožemio, kurio metu naudojami molio akmenukai, kad būtų palaikoma augalų ir mikrobų buveinė.
 
Gaminant akvaponiką, neatsiranda jokių kenksmingų atliekų. Akvaponika yra žaidimo forma pateikta galimybė, paversti maisto gamybą žemėje ir vandenyje tvaresne. Atlikite savo eksperimentus arba tiesiog atsigulkite ir leiskite mums pasirūpinti jūsų Solu.