DAILŪS IR ELEGANTIŠKI KAVOS STALIUKAI INTERJERE

Kavos staliukai sutinkami kiekvienuose namuose. Nerasime svetainės, kurioje nebūtų dailaus kompaktiško staliuko. Jie puošia interjerą, o tobulai pritaikyti – tikras svetainės sofos akcentas. Isku rasite įvairių dydžių bei stilių kavos staliukus. Dalį jų galite apžiūrėti mūsų internetinėje svetainėje čia >>.

 

Kaip išsirinkti dailų ir derantį sofos staliuką? Reikėtų derinti prie svetainės sofos kojelių. Taip pat atsižvelkite į svetainės šviestuvų dizainą. Jeigu toje pačioje erdvėje yra ir valgomojo stalas – kavos staliukas turėtų atitikti vyraujanti stilių (klasikos, modernus, stiklinis, minimalistinis ar retro). Juk nesirinksite sunkaus masyvaus natūralaus medžio sofos staliuko greta elegantiško ir modernaus valgomojo stalo.

 

Nuotraukoje matote dailų apskritą Bristol staliuką. Jo pagrindo, kojų forma atkartoja sofos Free kojelių dizainą. Ši forma suteikia lengvumo ir elegancijos. Derinys itin skoningas ir stilingas.

Kavos staliukai pagal jūsų poreikius

Nedidelis staliukas daugeliui atlieka svarbų vaidmenį namų interjere. Dalis mūsų, be šio baldo neįsivaizduojame savo namų poilsio zonos. Kitiems – tai „nematomos“ zonos baldas, būtinas bendravimui. Pavartę namų interjero žurnalus, pamatysite, kaip ant kavos, žurnalinių staliukų kuriamos dekoratyvinės interjero kompozicijos iš prabangių vazų, žvakidžių, indų. Pamirštant praktiškumą, renkamės stilių, dizainą bei grožį..

Nuotraukoje matote Bergen serijos staliuką prabangiu natūralaus marmuro stalviršiu. Toks pasirinkimas tinkamas ir moderniame, ir modernios klasikos interjere. Skandinaviškame rinktis galite analogišką staliuko formą su ąžuolo masyvo stalviršiu.

Sofos staliukai visada reikalingi

Skandinaviško stiliaus etalonu tapę retro stiliaus Diva staliukai ypač populiarūs. Juos rasite keturių dydžių/formų bei keleto spalvinių variantų. Klasikinės spalvos: elegantiška balta, solidi juoda bei natūtrali medžio. Skandinaviškas retro stilius yra madingas ir individualus. Daugelis mūsų klientų giria nostalgiškus baldus bei interjero detales. Jie įneša kambariui paslapties ir pažadina prisiminimus – lengvai pasinersite į senelių jaunystės dienas. Mūsų klientų prašymu, Suomijos žinomo baldų gaminotojo dizaineriai, sukūrė 1960-ųjų stiliaus įkvėptą Diva seriją. Ji sukuria namuose unikalų kampelį, kurį greitai pamilsite ir jūs, ir jūsų svečiai.

 

Daugiau apie šiuos retro stiliaus staliukus skaityti kviečiame čia >>.

 

-40%
419,00 251,40
-40%
745,00 447,00
Akcija!
495,00
-40%
449,00 269,40
-40%
589,00 353,40
-40%
1 269,00 761,40
-40%
1 535,00 921,00
-40%
1 475,00 885,00