Kilimai ir jų įvairovė

Vienas iš interjero dekoro aksesuarų yra kilimas.  Namams kilimai suteikia daugiau jaukumo, o tinkamas jo pasirinkimas gali padėti sukurti dar originalesnį ir šiltesnį namų interjerą. Net ir nedidelis kilimėlis patiestas ties lova gali tapti stilingu kambario akcentu. O ką jau kalbėti apie kokybišką, dailių raštų, natūralaus pluošto rankomis austą.

 

Isku kilimus rasite daugybės spalvų bei raštų: įvairiausių pluoštų, audimo tipų, rankų darbo bei mašinomis austus. Tiek brangiems vienetiniams, tiek pigesniems kokybės reikalavimai turėtų būti keliami aukšti.  Galite rasite nuo tūkstančius kainuojančių šilkinių iki mašininio audimo, kokybiškų poliesterio pluošto kilimų.

 

Nedidelę dalį Isku asortimento rasite mūsų svetainėje čia>>. O daugiau apžiūrėti ir išsitinkti galite Isku salonuose.

Vienetiniai kilimai

Ieškantiems vienetinių gaminių turime daug ką pasiūlyti. Tiek mėgstantiems tradicinius rytietiškų raštų, tiek modernius kilimus. Išskirtiniai yra Persiški kilimai. Anapuna Himalajų kilimams naudojamas pluoštas yra itin kokybiškas, maišomas su šilku. Audimas labai tankus, o naudojamos adatos labai smailios, todėl jie itin minkšti ir elastingi. Nėra nieko geriau, kaip mėgautis prabangiu interjero aksesuaru, kuris yra vienetinis ir meistriškas rankų darbo kūrinys. Rankų darbo kilimai gaminami švariau ir kokybiškai, priešingai nei masinės gamybos. Galite neabejoti, kad toks kilimas skleidžia gerą energiją, atsakingai pagamintas iš pačių geriausių medžiagų.

Ypač dailūs modernūs turkiški kilimai Rug Point išsiskiria savo nelygia paviršiaus tekstūra bei raštu. Tiek raštas, tiek spalva kinta priklausomai nuo patalpos apšvietimo.

Nors neretai baiminamasi, kad kilimas gali pareikalauti pernelyg daug priežiūros, tai nėra tiesa – jį valyti tenka nedažnai ir įprastai pakanka periodiškai išsiurbti. Kilimai turi begalę privalumų – jie padeda sukurti šiltesnių namų įspūdį, gelbėja efektyviau sugeriant garsą (tai ypač aktualu daugiabučių gyventojams) ir atlieka estetinę funkciją.

Vilnos pluoštas

Jeigu nesate alergiškas vilnai – tai vienas populiariausių pluoštų, naudojamų kilimų audimui. Vilnoniai kilimai suteikia gyvenamajai aplinkai komforto, jaukumo ir šilumos. Dėl ypatingos vilnos pluošto sandaros kilimai įgauna puikių, naudingų savybių: ilgaamžiškumą, stangrumą, atsparumą ugniai, garso izoliavimą bei antistatiškumą. Be to, vilnos pluoštas yra netepus, jis nesugeria purvo, šviežios dėmės iš vilnos pluoštų yra lengvai išvalomos.

Spalvingas akcentas interjere

Ryškus interjero aksesuaras gali labai pagyvinti namus. Spalvingas „Antik“ kolekcijos patchwork tipo kilimas idealus variantas ieškant kokybiško interjerą pagyvinančio akcento!
Vienas ryškių kilimų variantų yra „Patchwork“ tipo kilimai. „Patchwork“ kilimai pagaminti dėliojant atskiras autentiškų kilimų detales į bendrą visumą. Detalės sujungiamos specialiu dygsniu rankomis arba specialiomis mašinomis imituojant dygsnio vaizdą.

 

Apie „Patchwork“ tipo kolekciją Antik skaityti kviečiame čia>>.