Komoda praktiškas bei talpus baldas, kuris namų buityje praverčia kasdien

Baldų salonuose išsirinkit galime praktišką minimalistinę ar be galo elegantišką, stilingą komodą. Jūsų pasirinkimas priklauso nuo namų stiliaus bei interjero dizaino. Tačiau kiekviena komoda atlieką tą pačią funkciją: talpina įvairius daiktus. Be to jos paviršius visada praverčia gražiems namų aksesuarams pasidėti: nuotraukų rėmeliams, žvakidėms ar vazoms.

 

Komoda baldas tinkantis visur – svetainėje, miegamuosiuose, koridoriuje ar darbo kambaryje. Ji visur reikalinga. Juk daiktų pasidėjimas – kiekvienos šeimininkės galvos skausmas.

 

Isku komodas apžiūrėti galite čia>>.

Komoda – interjero puošmena

Baldo dizaino išbaigtumas, kokybiškos medžiagos bei subtilūs akcentai tradicinę spintelę be mat pavers puošniu interjero akcentu. Žemiau pateikiame po pavyzdį, kaip praktiškumas suderinamas su grožiu vieno baldo dizaine..

 

Viena minimalistinio stiliaus komodų bei spintelių pavyzdžių yra Frame serija. Frame komodą matote ir mūsų vaizdo įraše. Daugiau apie šią kolekciją skaitykite straipsnyje čia>>.

 

Ieškantiems puošnumo, prabangos ir interjero akcento – siūlome Monterey seriją. Be galo prabangi ir akį traukianti komodų bei spintelių kolekcija žavi iš pirmo žvilgsnio.

Vitrinos

Spintelės, indaujos, vitrinos tai pat komodos atmaina. Nepamirškime dailių, grakščių vitrinų. Jas panaudosite jums brangių suvenyrų, nuotraukų pasidėjimui ar indų servizui. Galite rinktis ir kombinuotas, turinčias kelis stalčius arba dvigubas vitrina. Keletoje erdvių stalčių sutalpinsite daiktus, kuriuos naudinga turėti netoliese – stalo įrankius, staltieses, žvakes. Isku daugumą vitrinų galime priskirti prie minimalistinio skandinaviško stiliaus baldų.

Maža kompaktiška komoda

Žurnalai, dokumentai, net nešvarūs puodeliai – visai tai tilps siauroje vieno ar dviejų stalčių spintelėje. Akimirksniu kambarys atrodys tvarkingesnis ir gražesnis. Pripažinkime, visada atsiranda daiktų „ne vietoje ir ne laiku“. Tais atvejams mažosios komodos jums labai pasitarnaus!

Šios modernaus minimalistinio stiliaus komodos universalaus dizaino bei plačios paskirties, todėl yra tinkamos įvairioms patalpoms: prieškambaryje, mažame biure, vestibiulyje ar vaikų kambaryje. Ir, žinoma, labai tinkanti miegamojo kambariui, kaip naktinis staliukas. Ant jos pasidėsite knygą, lempą, arbatos puodelį, o stalčiuje – kitus jums reikalingus daiktus. Isku naktines spinteles rasite įvairių stilių bei spalvų. Atminkite – balta, juoda ar natūralaus medžio spalvos bus visada madingos ir lengvai pritaikomos. Komodos dydis toks kompaktiškas, kad ji tilps visur.

Mažąsias Isku komodas rasite čia>>.