GREITAS PRISTATYMAS + DOVANA!

UŽSISAKYKITE BALDUS MOKYKLŲ KLASĖMS – FUNKCIONALŪS SPRENDIMAI IR GREITAS PRISTATYMAS!

 

UŽSAKANT SUOLUS IR KĖDES VIENAI KLASEI – DOVANA MOKYTOJO KĖDĖ!*

 

*Mininmalus užsakymo kiekis – moksleivių suolai su kėdėmis vienai klasei. Prekių kiekis ribotas

Jeigu jūsų mokykloje dar yra klasių, kurioms reikia modernių bei ergonomiškų baldų – šis pasiūlymas kaip tik jums. ISKU suomiški mokyklų baldai žinomi kaip kokybiški, patogūs bei mokinius motyvuojančio dizaino.

 

Dėl kiekių, spalvų bei kitos informacijos apie šį pasiūlymą susisiekite su mūsų specialiste Indre (kontaktai žemiau)

 

Geresniems mokymosi rezultatams

 

Isku mes kuriame ir padedame įrengti erdves, kuriose mokymasis ir mokymas yra bendras džiaugsmas. Mūsų patalpų ir baldų sprendimai „Focus“, „Share“, „Study & Join“ – įkvėpimo šaltinis mokytis ir kurti ką nors nauja. Kartu jie sudaro pedagogiškai universalią Isku aktyvaus mokymosi koncepciją.

 

Isku aktyvaus mokymosi aplinkos yra saugios, funkcionalios ir malonios. Tinkami įrenginiai ir baldų sprendimai sukuria ramią darbo aplinką, pagerina mokymosi rezultatus ir prisideda prie visų besimokančiųjų bendruomenės narių sveikatos bei gerovės.

Isku Interior Oy

Pasinaudokite šiuo pasiūlymu, užsisakykite mokyklinius baldus dabar ir pristatysime juos greitu metu. Be to – padovanosime ergonomišką kėdę mokytojui.*

Mininmalus užsakymo kiekis – moksleivių suolai su kėdėmis vienai klasei. Pasiūlymas galioja iki gruodžo 31d.

ISKU ACTIVE LEARNING – AKTYVI IR UNIKALI MOKYMOSI APLINKA

  • „Focus“ sprendimai sukuria galimybes nenutrūkstamam, koncentruotam darbui, apimančiam mokymosi organizavimą ir žinių įgijimą bei pritaikymą.
  • „Share“ skatina mokymąsi ir komandinį darbą visose aplinkose, šis konceptas suteikia galimybę dirbti mažose grupėse, kur studentai keičiasi informacija tarpusavyje taip suteikdami kasdieniam mokymuisi naujų spalvų.
  • „Study“ – daugiafunkcinių klasių sprendimai, paverčiantys tradicinius kabinetus erdvėmis – kur savarankišką darbą akimirksniu galima praplėsti iki interaktyvių ar grupinio darbo vietų.
  • „Join“ – Bendrų erdvių sprendimai, įkvepiantys kūrybiškumą bei skatinantys įsitraukimą į užklasinę veiklą.

ISKU MOKYMOSI APLINKOS SPRENDIMAI UŽTIKRINANTYS TEISINGĄ KOKYBĖS BEI KAINOS SANTYKĮ

 

Sveikata – svarbi

Sveikatos priežiūros sektoriuje mes remiamės nacionalinėmis vidaus higienos gairėmis kaip savo interjero dizaino pagrindu. Isku teikia moderniausius sprendimus sveikatos priežiūros įstaigoms siekdami patenkinti klientų poreikius bei sukurti į pacientą orientuotą aplinką. Mikrobiologinė interjero švara yra maksimali naudojant įrodytas antimikrobinių medžiagų savybes. Antimikrobiniais liečiamaisiais paviršiais galime netiesiogiai užkirsti kelią infekcijų plitimui. Isku + kolekcija yra pirmasis pasaulyje antimikrobinių baldų sprendimas, prisidedantis prie švaresnės aplinkos, mūsų klientų saugumo bei gerovės.

Indrė Staražinskaitė

Projektų vadovė / Project manager
Tel. +370 640 64041

     Sutinku, kad mano asmeninė informacija būtų naudojama užsakymui įvykdyti bei kitais tikslais, nurodytais privatumo politikoje ir pardavimo sąlygose/taisyklėse.