Staliukai svetainės akcentas

Staliukai būtinas ir neišvengiamas svetainės akcentas. Jie papildo ir išsryškina pagrindinį svetainės baldą – sofą. Drąsiai galime teigti, kad nerasite užbaigto svetainės interjero, kuriame nebūtų bent minimalistinio staliuko. Šį baldą ne retai sutiksite ir kituose kambariuose, kaip miegmasis. Nedideli kompaktiški staliukai puiki alternatyva tradicinei kubo formos komodai prie miegamojo lovos. Jame nebus stalčiaus daiktams paslėpti. Tačiau lengvumo suteikiantis dizainas ir stilius atperka praktiškumą.

 

Daugiau patarimų galite rasti šiame straipsnyje >>.

 

Na o iliustracijoje pateikiame “lounge” tipo sofą Endless ir tobulai derantį staliuką Crescent. Vos dvidešimt penkiais centimetrais nuo grindų pakilęs sofos staliukas turi gan didelio ploto stalviršį. Toks ąžuolinis baldas suteikia interjerui prabangos ir jaukumo.

Stikliniai staliukai

Aptakios ir nesenstančios formos visada puošia interjerą. Neįprastų formų modernus stiklo gaminys sukuria įspūdingą vaizdą ir lengvai pritaikomas biuro patalpose. Gera mėgautis tokiu minimalistiniu baldu. Daugiafunkcinis ir vietą taupantis – toks baldas reikalingas kiekvienuose namuose. Tai išskirtinis interjero akcentas moderniame interjere.

 

Stiklas itin naudingas mažose erdvėse, baldai iš jo vizualiai beveik neapkrauna patalpos. Stiklas dažniausiai naudojamas šiuolaikiniuose moderniuose interjeruose, nors pastebimos tendencijos stiklo detales elegantiškai įterpti į klasikinį ar net istorinį interjerą.

 

Visgi, renkantis stiklines detales, reikia nepamiršti, kad jis primena ledą: suteikia lengvumo ir erdvės, bet ir vėsina patalpą, tarsi įneša šalčio. Stiklas puikiai atrodo ten, kur daug erdvės, daug šviesos. Jis dar labiau pabrėžia erdvę, suteikdamas jai trapumo, o šviesą praturtina žaižaravimu.

 

Nuotraukoje matote stiklinių staliukų Air komplektą.

Pagalbiniai staliukai

 

Nepamirškime ir pagalbinių staliukų. Kalbėkime atvirai – pagalbinio staliuko vaidmuo daug svarbesnis, nei išvaizda. Neretai, labiau prie namų interjero aksesuarų priskiriamas, staliukas vertas kiekvieno cento!

 

Neįtikėtinas pagalbininkas buityje.. Ant jo pasidėsite bet ką – užkandžius, darbo knygą, žurnalą, gėrimus ar tiesiog gėlę. Tai itin mobilus pagalbininkas, kurį pritaikysite visose situacijose. Kad lengviau ir patogiau būtų jį nešti – šonuose dažnaiusiai rasite patogias rankenėlės. Tobulas pavyzdys yra Tuokio staliukas. Nesudėtingo ir gerai apgalvoto dizaino dėka, dera jis visur: svetainėje, miegamajame, darbo kambaryje ar net viešosiose erdvėse. Ir pritaikomas prie įvairių stilių. Kadangi tai ne pagrindinis namų ar kambario baldas – jį drąsiai galite statyti greta modernaus stiklinio stalo, ar klasikinio medinio valgomojo stalo. Tai nėra įspūdingo dizaino, žvilgsnį atkreipiantis baldas. Priešingai – kokybiškas, funkcionalus ir gerai apgalvotas. Šiuos staliukus rinktids galite iš trijų spalvų: juodos, baltos bei natūralaus medžio.

Isku staliukų pasirinkimas čia >>