ANTIBAKTERINIAI STALVIRŠIAI GALI APSAUGOTI NUO INFEKCIJŲ IKI 80%

 

Isku sukūrė pirmąją pasaulyje antimikrobinių baldų kolekciją, kuri efektyviai užkerta kelią infekcijų ir mikrobų plitimui. Isku+ kolekcija apsaugo nuo infekcijų plitimo viešosiose erdvėse. Ši naujovė pagrįsta naujomis technologijomis, panaudojant natūralų varį ir sidabrą baldų paviršių, audinių bei dangų gamyboje.

 

ISKU rinkai pristato naują sprendimą, kurio dėka pagerinsite mokyklų, klasių higieną ir sumažinsite galimybę užsikrėsti infekcijomis. Reguodami į mūsų klientų poreikius, pristatome pasiūlymą Isku+ mokykliniams stalviršiams įsigyti. Visiškai nesudėtingai turimą stalo stalviršį galite pakeisti Isku+ su antimikrobiniu laminatu, montuodami jį ant turimo stalo pagrindo. Šis keitimas užtruks iki 10-15 minučių.

Teamix stalvirsis

Specialus Isku+ pasiūlymas 

 

Mūsų siūlomas mokyklinio stalo stalviršis „Teamix“, kurio dydis 50x70cm, kainuos jums tik 39€ + PVM. Taigi viena vidutinė klasė, turinti 25 vietas mokiniams, kainuotų 975€ + PVM. Minimalus užsakymo kiekis taikomas šiai akcijai – 60 vienetų.*Antimikrobinių medžiagų kiekis šiuo laikotarpiu mūsų įmonės gamyklose yra stipriai padidintas, tačiau rekomenduojame pateikti užsakymus kuo greičiau. Mūsų specialistai visada pasiruošę atsakyti į visus rūpimus klausimus.
*Kaina iš Isku sandėlio (P. Lukšio g. 21, Vilnius). Galime pasiūlyti pristatymą jūsų nurodytu adresu – susisiekite su mūsų vadybininkais, kurių kontaktus rasite žemiau.
**Teikiame ir permontavimo bei seno stalviršio išvežimo paslaugą. Tačiau pakeitimas yra itin paprastas. Visas instrukcijas jums pateiksime.

Kuo mažiau mikrobų aplinkoje, tuo mažesnė tikimybė susirgti tiems, kurie ta aplinka naudojasi. Svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad otpimalus rezultatas gaunamas naudojant kompleksines priemones: dažną rankų plovimą ir visų paviršių valymą.

 

Kaip tai veikia? Sidabro jonai išsiskiria iš stalviršio medžiagos ir sunaikina bakteriją. Sidabro jonai prisitvirtina prie tiolių (oragninių junginių) enzimų grupių ir apsaugo nuo bakterijos energijos gamybos. Taip šie jonai prisitvirtina ir prie bakterijos DNR, taip apsaugodami nuo bakterijų dauginimosi.

 

Yra 22 batkterijų rūšys, kurias neutralizuoja sidabro jonai, virusas H1N1, trys pelėsių rūšys, mielės Candida Albicans (sukeliančios žmogaus organizme infekcijas) bei mažinamas grybų dauginimasis. Vienos pagrindinių šios bakterijų yra šios:

 

Campylobacter coli, Escherichia coli,  Legionella pneumophila, Salmonella enteritidis, Staphylococcus aureus, Staphylococcus epidermidis, Streptococcus faecalis, Pseudomonas aeruginosa, Acinetobacter baumanii, Bacillus subtilis, CRE Klebsiella pneumoniae ir kitos.

 

Visos Isku gaminamos antimikrobinės medžiagos testuojamos nešališkos laboratorijos pagal standartą ISO 22196. Visos atitinka standartus.

Ilgaamžiškumas, pritaikymas ir lengva priežiūra

 

Antimikrobiniai baldai veikia kaip savaiminis valymas ir efektyviai užkerta kelią mikrobų dauginimuisi ir plitimui. Svarbiausia, kad infekcijų prevencijos savybė neįtakoja baldų patogumo ar biuro jaukumo bei komforto.

 

Antimikrobinė baldų savybė nėra nuvaloma ar nudėvima. Antimikrobinė savybė yra pačioje medžiagos sudėtyje ir neturi ypatingų valymo ir priežiūros reikalavimų.  Baldai ilgai tarnauja ir gali būti pritaikyti įvairios paskirties patalpose.

 

Antimikrobiniai Isku+ baldai – tai pirma pasaulyje kolekcija viešosioms erdvėms, kuri užkerta kelią plisti infekcijoms, taip pat teikia komfortą ir dovanoja nepriekaištingą dizainą.  Platus „Isku“ gaminių ir medžiagų pasirinkimas suteikia galimybę išskirtinam įvairios paskirties viešosios erdvės išplanavimui.

Baldai susirgimų prevencijai

 

Ar gali mokyklų baldai pagerinti organizacijos veiklos efektyvumą? Taip, gali. Atliktų tyrimų rezultatai rodo, kad antimikrobinių baldų dėka mokinių ir mokyklos darbuotojų sergamumas sumažėja iki 20%. Tai tiesiogiai susiję su darbo našumo gerinimu. Tokiu būdu, antimikrobiniai baldai yra investicija, kuri duoda teisingą grąžą.

 

Visi „Isku“ mokyklų ir kitų viešųjų patalpų baldai gali būti pagaminti iš antimikrobinių medžiagų, kurios neleidžia mikrobams daugintis ant dažniausiai liečiamų paviršių. Isku+ baldai ypatingai tinkami viešose erdvėse, kuriose lankomasi žymiai daugiau nei įprastai.

 

Drauge su rankų higiena ir paviršių valymu, Isku+ baldai padidina patalpų švarumo lygi bei padeda sukurti higienišką aplinką. O tai mažina susirgimų riziką ir pagerina darbo našumą. Didesniuose biuruose, mokyklose, ligoninėse higiena ypatingai svarbi.  Antimikrobiniai baldai – rūpestis ne tik savimi, bet ir mus supančia aplinka. Tai vienareikšmiškai ilgalaikė investicija į visų sveikatą.

Daugiau informacijos gausite iš antimikrobinių baldų specialistų:

Tarek Nofal

Komercijos direktorius
Tel. +37063350000