Stalviršis Teamix su antimikrobiniu laminatu 50x70cm

48,00

Užsakius, pristatymo terminas 3-6 savaitės


Neturime

SIŲSTI UŽKLAUSĄ

Neradote sau tinkamo baldo? Turime platų pasirinkimą bei daugybę audinių visoms sofoms ir foteliams.

Matmenys

Aprašymas

Aprašymas

ISKU+ Stalviršis Teamix su antimikrobiniu laminatu 50x70cm mokykliniam stalui. Stalviršis lengvai ir greitai tvirtinamas ant stalo pagrindo (kojų). Pakeisti turimo darbo stalviršį nauju užtruksite vos 10-15 minučių. Stalviršis Teamix su antimikrobiniu laminatu Isku+ higieniškas ir gera prevencija nuo virusų.

Daugiau informacijos apie šį pasiūlymą rasite čia>>.

Antimikrobiniai baldai veikia kaip savaiminis valymas ir efektyviai užkerta kelią mikrobų dauginimuisi ir plitimui. Svarbiausia, kad infekcijų prevencijos savybė neįtakoja baldų patogumo ar biuro jaukumo bei komforto.

Antimikrobinė baldų savybė nėra nuvaloma ar nudėvima. Antimikrobinė savybė yra pačioje medžiagos sudėtyje ir neturi ypatingų valymo ir priežiūros reikalavimų.  Baldai ilgai tarnauja ir gali būti pritaikyti įvairios paskirties patalpose.

Kuo mažiau mikrobų aplinkoje, tuo mažesnė tikimybė susirgti tiems, kurie ta aplinka naudojasi. Svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad otpimalus rezultatas gaunamas naudojant kompleksines priemones: dažną rankų plovimą ir visų paviršių valymą.

Kaip tai veikia? Sidabro jonai išsiskiria iš stalviršio medžiagos ir sunaikina bakteriją. Sidabro jonai prisitvirtina prie tiolių (oragninių junginių) enzimų grupių ir apsaugo nuo bakterijos energijos gamybos. Taip šie jonai prisitvirtina ir prie bakterijos DNR, taip apsaugodami nuo bakterijų dauginimosi.

Yra 22 batkterijų rūšys, kurias neutralizuoja sidabro jonai, virusas H1N1, trys pelėsių rūšys, mielės Candida Albicans (sukeliančios žmogaus organizme infekcijas) bei mažinamas grybų dauginimasis. Vienos pagrindinių šios bakterijų yra šios:

Campylobacter coli, Escherichia coli,  Legionella pneumophila, Salmonella enteritidis, Staphylococcus aureus, Staphylococcus epidermidis, Streptococcus faecalis, Pseudomonas aeruginosa, Acinetobacter baumanii, Bacillus subtilis, CRE Klebsiella pneumoniae ir kitos.

Visos Isku gaminamos antimikrobinės medžiagos testuojamos nešališkos laboratorijos pagal standartą ISO 22196. Visos atitinka standartus.

Matmenys: 50x70cm.

Spalva: balta.

Savybės: stalviršio dangos gamyboje naudojamas sidabras, kuris veikia antibakteriškai.

*Kaina nurodyta tik stalviršio, be stalo kojų.

Drauge su rankų higiena ir paviršių valymu, Isku+ baldai padidina patalpų švarumo lygi bei padeda sukurti higienišką aplinką. O tai mažina susirgimų riziką ir pagerina darbo našumą. Didesniuose biuruose, mokyklose, ligoninėse higiena ypatingai svarbi.  Antimikrobiniai baldai – rūpestis ne tik savimi, bet ir mus supančia aplinka. Tai vienareikšmiškai ilgalaikė investicija į visų sveikatą.

Pristatymo informacija
Atsiėmimas salonuose arba sandėliuose - NEMOKAMAI ISKU transporto paslauga 75€ Kuršių Nerija - klausti atskirai žemiau nurodytais kontaktais
Jums pageidaujant užnešime baldus į namus, sumontuosime ir išvešime pakauotes. Daugiau apie šias bei kitas paslaugas klauskite salonų darbuotojų.

Prieš pateikdami užsakymą, pasitikslinkite produkto likutį bei pristatymo terminus el. paštu [email protected], tel. 8 652 62233