Ergonomiški sprendimai darbuotojų gerovei

Namų biuro sprendimai

Įkvepiantis namų biuras

Daug darbdavių šiuo metu aktyviai padeda darbuotojams įsirengti paskirtas nuotolinio darbo vietas namuose. Mes ISKU sukūrėme lengvai prieinamus nuotolinio darbo sprendimus, kurie paremti ergonomika ir darbo gerove.

Lengvas ir greitas būdas įdiegti geras darbo sąlygas namuose, yra susitelkimas ties esminiu momentu: galimybe keisti dirbančio žmogaus kūno padėtį.

Ergonomikos svarba, kuriant darbo vietą namuose

Derinant tinkamą stalą darbui, universalaus dizaino ergonomišką kėdę ir stilingą poilsio valandėlei skirtą fotelį, galite sukurti tikrą biurą namuose, pagal savo individualius poreikius. Patogus fotelis ar nedidelė sofutė tobulai pasitarnaus poilsiui, ar skambučiams telefonu. O gal tiesiog pakeisite kūno padėtį semiantis šiek tiek įkvėpimo ir naujų idėjų darbui. Pasirinkę kelis fotelius ir pora kompaktiškų sofos staliukų suskursite pasitarimų zoną. Jeigu jūsų darbe neišvengiami ir gyvi susitikimai – tokia erdvė jiems bus tobula.

Pasaulinės klasės dizainą pritaikykite namų biure

 

Namų biuras gali būti jaukus ir stilingas kampelis, kuris derės prie jūsų namų stiliaus ir interjero. Pasitelkus kūrybiškumą ir šiek tiek įkvėpimo – darbo vieta taps tobulu balansu tarp erdvės darbui ir šeimos veikloms. Esminis momentas yra, ieškant baldų pasirinkti tokius sprendimus, kurie maksimaliai išpildys jūsų poreikius kuriant, kad ir nedidelį, bet jaukų darbo kampelį.

Komforto ir funkcionalumo derinys

 

Platus kėdžių pasirinkimas leis sukurti tokią aplinką namuose, kokios norėsite. Jos bus ne tik patogios, bet ir stilingos, nesenstančio dizaino. Reguliuojamos kėdės pasitarnaus aktyvumui dirbant palaikyti. Ypač balninės kėdės. Jeigu prie vieno stalo dirbate dviese – nepakeičiamas bus stalviršio erdvės skyrėjas (“divaideris”), kuris suteiks privatumo ir galimybę labiau susikaupti. Tad skirtingi pasirinkimai sėdėjimo poreikiams bei kiti aksesuarai suteiks lankstumo, ir netrukdys darbo vietą dienos pabaigoje sugrąžinti į įprastą valgomojo erdvę šeimai.

UPis1 Active kėdė

Still darbo kėdė

Tutto Active kėdė

Step+ darbo kėdė

Rinkitės skirtingas sėdėjimo padėtis

 

Ergonomikos pagrindas – kėdė

 

Ergonomika ir universalus pritaikymas yra gyvybiškai svarbūs palengvinant kasdienį darbą.

 

Platus darbo kėdžių pasirinkimas: standartinės kėdės su nesudėtingu ir lengvu pritaikymo mechanizmu, bei universalios specializuotos darbo kėdės išskirtiniams poreikiams.

Koks jūsų namų biuras?

 

Namų biuras gali būti jaukus ir stilingas kampelis, derantis prie jūsų namų stiliaus, interjero. Šiek tiek įkvėpimo bei pasitelkus kūrybingumą, darbo vieta bus tobulai subalansuota ir darbui, ir šeimos poreikiams. Svarbiausia yra rasti baldų sprendimus, maksimaliai atitikančius jūsų visus poreikius įsirengiant nedidelį, bet jaukų namų biurą.

 

Mix reguliuojamo aukščio stalas

Isku Style elektra reguliuojamo aukščio stalas

Solu reguliuojamo aukščio stalas

Matrix I rankiniu būdu reguliuojamo aukščio stalas

Reguliuojamo aukščio stalai

 

Antras svarbus ergonomiškas pasirinkimas – stalas

 

Mes visi esame skirtingi, tad skiriasi ir mūsų darbo stilius, ir kaip mes dirbame.
Namuose galite rinktis individualią darbo aplinką, kokia jums labiausiai tinka.

 

Geras stalas yra investicija ateičiai, kuri naudinga ir darbuotojui, ir darbdaviui. Toks pasirinkimas, kaip populiariausi elektra reguliuojamo aukščio stalai Matrix T EL ir Classic yra tobuli gerinant darbo vietos ergonomiką.